Rozenek-Majdan w obłędnej sukience maxi! Cena tej modowej perełki nie należy do najtańszych…

2 lipca 2023
Przez: : M.J

Małgorzata Rozenek-Majdan po raz kolejny zwróciła na siebie wzrok, zakładając zjawiskową kreację. Tym razem jest to obłędna sukienka o modnej długości maxi, w pięknym kobiecym kolorze. Zobaczcie firmę, model i cenę tej modowej perełki.

Styl Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najlepiej ubranych gwiazd w polskim show-biznesie. Na jaki styl stawia? Przede wszystkim prezentuje odzież pochodzącą z oferty własnej marki Mrs. Drama – eleganckie kombinezony, stylowe komplety, czy sukienki o różnych długościach.

Rozenek uwielbia również ciekawe kreacje od różnych znanych projektantów i marek. W ostatnim czasie informowaliśmy Was o jej stylowym dresie, w którym udowodniła, że modny i stylowy wygląd jest możliwy w każdym wydaniu.

ZOBACZ TAKZE: Szukasz eleganckiego dresu? Rozenek-Majdan ma w swojej ofercie wyjątkową perełkę!

Rozenek-Majdan
Stylizacja Rozenek z oferty marki Mrs. Drama

Modna sukienka maxi

Tym razem naszą uwagę przykuła zjawiskowa sukienka maxi Rozenek-Majdan. Specjalnie dla Was sprawdziliśmy gdzie dostaniecie tą modową perełkę.

Małgosia tym razem zwróciła na siebie uwagę publikując zdjęcie ze ślubu znajomych. Tym razem stylizacyjny wybór padł na piękną sukienkę o modnej długości maxi.

Sukienka wykonana jest z lejącego materiału. Podkreśla i modeluje sylwetkę. Uwagę zwraca charakterystyczny kwiat na przodzie, który stanowi dodatek, dzięki któremu nie wymaga ona już żadnej biżuterii. Sukienka wykonana jest w pięknym pudrowo-różowym kolorze, który podkreśla opaleniznę.

Produkt ten dostępny jest w ofercie marki Sorella, a jego model to Stella. Cena tej modowej perełki nie jest najtańsza. By stać się posiadaczkami sukienki Małgorzaty Rozenek-Majdan musicie zdecydować się na wydatek rzędu 790.00 złotych.

Jak podoba się Wam sukienka Stella? Przeznaczylibyście taką kwotę na jej zakup?

Źródło: Instagram Małgorzaty Rozenek-Majdan

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej