Połącz się z nami

Rozenek na pierwszym spacerze z Heniem! Klasyczny wózek za ponad 5 tys. zł robi wrażenie!

Małgorzata Rozenek-Majdan

Z życia gwiazd

Rozenek na pierwszym spacerze z Heniem! Klasyczny wózek za ponad 5 tys. zł robi wrażenie!

Małgorzata Rozenek wraz z Radosławem i swoją najmniejszą pociechą, wybrali się na pierwszy spacer po narodzinach Henryka. Na pewno na uwagę zasługuje wózek, w którym wożą swoją pociechę. Jednak trzeba przyznać, że nie jest to model na każdą kieszeń! Zobaczcie! Rozenek na pierwszym spacerze z Heniem!

Małgosia i Radosław 10 czerwca zostali rodzicami. Do dwóch synów Rozenek z poprzedniego małżeństwa dołączył kolejny chłopczyk. Majdanowie nie kryją swojego szczęścia i niemal codziennie na ich profilach w mediach społecznościowych pojawiają się zdjęcia uroczego Henia. Jak również wiadomo, zostali rodzicami dzięki metodzie in-vitro, która to już po raz trzeci pozwoliła Małgosi zostać mamą.

Od kiedy ogłosili, że spodziewają się dziecka, chętnie dzielili się ze swoimi fanami zdjęciami z profesjonalnych sesji ciążowych. Na profilu Małgorzaty pojawiły się również zdjęcia pięknie urządzonego pokoiku dla jej najmłodszej pociechy. Oczywiście, jak przystało na Perfekcyjną Panią Domu, wszystko zostało urządzone z wielką dokładnością i klasą.

Tym razem Małgosia i Radosław wybrali się na pierwszy spacer z Henrykiem, a na uwagę na pewno zasługuj wózek, który wybrali dla swojego maleństwa. Trzeba przyznać, że już od początku Henryk nie może narzekać na brak luksusu! Zobaczcie!

Rozenek na pierwszym spacerze z Heniem!

Jaki wózek wybrali Majdanowie dla swojego synka? Jak się okazuje, na nagraniach, które Małgorzata opublikowała na swoim InstaStory, możemy zobaczyć, że wraz z Radosławem zdecydowali się na klasyczny, ale bardzo stylowy, biały wózek. Elegancji dodają mu na pewno duże czarno-białe koła oraz torba w tym samym kolorze.

Wózek pochodzi z marki Emmaljunga. Szwedzka firma zajmuje się produkcją tych luksusowych wózków, a przy okazji znana jest z dbałości o środowisko naturalne. Dodatkowo zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. Małgosia dla Henryka wybrała model Mondial De Luxe, a jego koszt to około 5,5 tysiąca złotych!

Musimy przyznać, że wózek robi ogromne wrażenie i na pewno nie da się obok niego przejść obojętnie.

A Wam, jak się podoba?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry