Rozenek otworzyła swój sklep z ubraniami. Fanki modnych stylizacji za szal zapłacą prawie 330 zł

24 lutego 2021
Przez: : W.M.

Małgorzata właśnie pochwaliła się swoim kolejnym osiągnięciem. Rozenek otworzyła swój sklep z ubraniami. Zobaczcie, co możecie kupić w sklepie o nazwie Mrs. Drama.

Mimo że oferta sklepu Małgorzaty nie jest jeszcze bardzo bogata, fanki modnych stylizacji, z pewnością coś dla siebie wyszukają.

Małgorzata Rozenek-Majdan w czerwcu ubiegłego roku po raz trzeci została mamą. 42-latka razem z mężem Radosławem Majdanem powitali na świecie synka Henryka. Wspólne dziecko było ogromnym marzeniem Małgosi i Radosława, dlatego, gdy najmłodszy członek rodziny Majdanów pojawił się na świecie, radości dumnych rodziców nie było końca.

Chociaż Małgorzata przy małym Heniu ma ręce pełne roboty, nie zapomina o swoich zawodowych zobowiązaniach. Od kilku tygodni fani Rozenek oglądać ją mogą między innymi w programie „Rozenek cudnie chudnie”.

Rozenek otworzyła swój sklep z ubraniami

Okazuje się, że 42-letnia mama Henia do listy swoich sukcesów dopisać może kolejną pozycję. Małgorzata pochwaliła się na swoim Instagramie, że otworzyła własny sklep z ubraniami.

Do mojego pomysłu stworzenia marki Mrs. Drama dojrzewałam długo. I nie tyle miałam wątpliwości, jak powinny wyglądać projekty, a o to, żeby spełnić Twoje oczekiwania co do jakości. Jestem dumna z Mrs. Drama. I mam nadzieję, że Ty również polubisz projekty mojej marki.” – możemy przeczytać na oficjalnej stronie sklepu Mrs. Drama

Jak zapewnia Małgorzata, wszystkie produkty, które znajdują się w ofercie jej sklepu, szyte są w Polsce z najlepszej jakości szlachetnych materiałów.

Co znajdziemy w ofercie sklepy Mrs. Drama? Fani modnych stylizacji, póki co w sklepie Rozenek znaleźć mogą 13 produktów, między innymi klasyczną czarną marynarkę za 499 zł, białą koszulę (329 zł), kardigan (599 zł), szal (329 zł) czy bluzę oversize (329 zł).

Więcej produktów znajdziesz na oficjalnej stronie sklepu Małgosi Rozenek Mrs. Drama.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej