Rozenek po zwolnieniu z DDTVN straci sporo pieniędzy. Aż tyle zarabiała w śniadaniówce

26 czerwca 2023
Przez: : W.M.

Małgorzata Rozenek jest jedną z prowadzących, którzy stracili pracę w Dzień Dobry TVN. Co zrozumiałe, tym samym jedno ze źródeł dochodu prowadzącej zostało utracone. Ja donosi jeden z tabloidów, żona Majdana mogła zarabiać w śniadaniówce naprawdę całkiem sporo.

W miniony czwartek stacja TVN poinformowała o zmianach, które mają nastąpić w śniadaniówce. Widzowie Dzień Dobry TVN muszą liczyć się z tym, że na ekranie nie zobaczyć większości dobrze znanych prowadzących.

Okazało się, że pracę w DDTVN stracili Małgorzata Ohme, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik. Co więcej, ze śniadaniówką pożegnały się także Agnieszka Szulim, oraz Małgorzata Rozenek, które według zapewnień stacji mają dostać nowe projekty w TVN, co oznacza, że całkowicie nie znikną z ekranów.

Wciąż nie wiadomo oficjalnie, jakie programy czekać mają na Szulim i Rozenek-Majdan, ale z nieoficjalnych źródeł wynika, że być może „Perfekcyjna” wróci na ekrany jako ekspertka ślubna.

„Przeprowadzono wiele rozmów, na razie Małgosia zniknie na jakiś czas z ekranu, ale już niebawem powróci w wielkim stylu jako ekspertka ślubna. Stacja bardzo pilnie strzeże szczegółów nowego projektu gwiazdy” – czytamy na portalu Pudelek

Ile zarabiają prowadzący Dzień Dobry TVN?

Nie wiadomo dlaczego TVN zdecydował się na tak radykalne zmiany w śniadaniówce. Warto pokreślić, że prace w Dzień Dobry TVN straciło aż pięcioro prowadzących. Być może chodziło o oszczędności, gdyż jak się okazuje, nie zarabiali tam wcale mało.

Jak donosi źródło Super Expressu, stawki prowadzących różnią się w zależności od ich popularności, ale średnio zarabiają miesięcznie około 50 tys. złotych.

„Najpopularniejsi prowadzący “DDTVN” za miesiąc pracy inkasują nawet 50 tys. zł. To oznacza, że w ciągu roku wzbogacają się nawet o pół miliona złotych” – stwierdzi tabloid

Jak dodaje Super Express, najwięcej zarabiać w Dzień Dobry TVN miała Agnieszka Szulim, która od lat współpracuje ze stacją.

„Na jeszcze większą stawkę mogła ponoć liczyć Woźniak-Starak, która od lat jest ulubienicą stacji, a do porannego programu dołączyła po tragicznej śmierci męża” – czytamy

Zaskoczeni?

Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej