Rozenek pozuje w skórzanym body i pokazuje długie nogi. Tymczasem fani… gratulują przeróbek

15 lutego 2021
Przez: : W.M.

Z okazji Dnia Singla Małgorzata opublikowała w sieci nowe zdjęcie, na którym zaprezentowała szczupłą sylwetkę. Uwagę zwracają jej długie i szczupłe nogi. Rozenek pozuje w skórzanym body, a internauci zarzucają jej przeróbki.

Myślicie, że faktycznie fotka, na której Małgosia pokazuje szczupłe nogi, została nieco zmodyfikowana? Okazuje się, że głos w sprawie zabrała autorka zdjęcia.

Małgorzata Rozenek-Majdan to dziś jedna z największych gwiazd polskiej telewizji. Była żona aktora Jacka Rozenka zyskała ogromną popularność dzięki programowi „Perfekcyjna Pani Domu”, którego była gospodynią. Dziś Małgorzata z powodzeniem sprawdza się w coraz to nowszych projektach. Ostatnio fani 42-latki oglądać ją mogą w programie „Rozenek cudnie chudnie”, który pokazuje, jak Małgorzata pod okiem ekspertów wraca do formy sprzed ciąży.

Koniecznie zobacz: Gosia Rozenek odpowiedziała na uszczypliwe komentarze o „Rozenek cudnie chudnie” – odniosła się do feministek!

Od kilku lat Małgorzata związana jest z Radosławem Majdanem. W czerwcu ubiegłego roku małżeństwo powitało na świecie pierwsze wspólne dziecko – synka Henryka.

Rozenek pozuje w skórzanym body i pokazuje długie nogi

Małgorzata bardzo aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Warto zaznaczyć, że Instagram „Perfekcyjnej” śledzi już 1.4 mln obserwatorów. Żona Radosława publikuje w sieci wiele zdjęć i relacji, które dotyczą zarówno jej życia zawodowego, jak i prywatnego.

Ostatnio na swoim profilu Małgorzata postanowiła opublikować zdjęcie, na którym pokazała się w czarnym, skórzanym body. Poza szczupłą sylwetką uwagę zwróciły oczywiście jej długie nogi.

Chociaż w większości zdjęcie Małgosi w skórzanymi body bardzo przypadło do gustu jej fanom, część internautów zarzuciło Rozenek, że fotka niepotrzebnie została przerobiona.

W rzeczywistości ma Pani ładniejszy kształt nóg, łydki są pięknie umięśnione i zarysowane. Tutaj na siłe wydłużone bez kształtu”

„To już ponad wszytko gratulacje za przerobienia”

„Zdjęcie piękne, tylko po co je tak bardzo obrobiono?”

Zarzuty o niepotrzebną obróbkę postanowiła skomentować autorka zdjęcia. Fotografka Maggie Sowa w odpowiedzi na jeden z komentarzy przyznała, że zdjęcie Małgorzaty wcale nie zostało obrobione.

rozenek
źródło: https://www.instagram.com/m_rozenek/

Zaskoczeni?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz