Połącz się z nami

Rozenek robi pierwsze zakupy dla dziecka. Wybrała znaną markę!

Z życia gwiazd

Rozenek robi pierwsze zakupy dla dziecka. Wybrała znaną markę!

Perfekcyjna Pani Domu niebawem po raz trzeci zostanie mamą. Już teraz Rozenek robi pierwsze zakupy dla dziecka. Wybrała znaną markę artykułów dziecięcych!

Małgorzata Rozenek w ciąży

Małgorzata Rozenek już w czerwcu urodzi swoje trzecie dziecko. Gwiazda na każdym kroku podkreśla jak bardzo jest szczęśliwa ze względu na swój stan błogosławiony. Majdanowie od dłuższego czasu starali się o swoje pierwsze wspólne dziecko, dlatego ciąża Małgosi jest spełnieniem ich marzeń.

Nic więc dziwnego, że teraz większość postów na Instagramie gwiazdy dotyczący ciąży i przyszłego macierzyństwa. Również media bardzo interesują stanem błogosławionym Rozenek. Odkąd ciąża Małgosi została ujawniona każdy bacznie przygląda się perfekcyjnej pani domu.

Rozenek robi pierwsze zakupy dla dziecka

Chociaż do porodu zostało jeszcze pół roku, Małgosia postanowiła wybrać się już na pierwsze zakupy. W tym celu wybrała się do firmowego sklepu bardzo znanej marki kocyków i pocieli dla niemowląt La Millou, której jest ambasadorką. Gwiazda przyznała, że jest to dla niej bardzo wzruszający moment, na który bardzo długo czekała. Zdradziła, że zazwyczaj pojawiała się w sklepie służbowo i zwykle zazdrościła przyszłym mamom. Tym razem jednak celebrytka wybrała się tam w poszukiwaniach artykułów dla swojego maleństwa, co sprawia, że ta chwila jest dla niej bardzo ważna.

Małgosia przedstawiła asortyment sklepu zachwalając nowe produkty. Pokazała m.in śpiworki do wózka, kołderki i poduszki z nowej kolekcji oraz obuwie dla niemowlaków.

La Millou

La Millou to polska marka, która zajmuje się szyciem akcesoriów przede wszystkim dla niemowlaków i dzieci oraz również mam. Produkty tej firmy są wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz z największą dbałością o bezpieczeństwo:

„Dbamy, aby nasze produkty nie zawierały substancji szkodliwych dla zdrowia dziecka, gwarantując prawidłowy rozwój i przyjazne środowisko. Dlatego współpracujemy tylko z najlepszymi producentami tkanin. Surowce używane w produkcji naszych artykułów spełniają najsurowsze normy bezpieczeństwa, potwierdzone CERTYFIKATEM OEKO-TEX 100 W KLASIE I. Produkty posiadające ten certyfikat spełniają restrykcyjne wymagania stawiane artykułom dla niemowląt i małych dzieci.”- czytam na stronie producenta.

Marka ta jest bardzo popularna jest wśród gwiazd. Ambasadorami La Millou zostali już: Magdalena Różczka, Maja Bohosiewicz, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Maciej Zakościelny, Katarzyna Zielińska oraz również Małgorzata Rozenek.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry