Połącz się z nami

Rozenek skrytykowana za poparcie Trzaskowskiego! Nie zabrakło riposty!

Małgorzata Rozenek-Majdan

Z życia gwiazd

Rozenek skrytykowana za poparcie Trzaskowskiego! Nie zabrakło riposty!

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z gwiazd w polskim show-biznesie, która bardzo aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Co ciekawsze często wchodzi w dyskusję z fanami. Tak stało się i tym razem! Zobaczcie jej odpowiedź, którą polubiła ogromna ilość internautów! Rozenek skrytykowana za poparcie Trzaskowskiego!

Małgorzata Rozenek-Majdan niedawno powitała na świecie swojego trzeciego synka. Jest to pierwsza pociecha jej oraz jej męża, Radosława Majdana. Kiedy tylko informacja ta wyszła na światło dzienne, Majdanowie bardzo chętnie prezentowali zdjęcia z coraz to większym brzuszkiem Małgosi oraz przygotowania do porodu. Media co bądź informowały o kolejnych postach małżeństwa, a fani doglądali i oczekiwali szczęśliwego rozwiązania.

Od kiedy mały Henio jest już na świecie Majdanowie nie zwolnili tempa. Zarówno Małgosia, jak i Radek chętnie prezentują zdjęcia swojego synka i relacjonują fanom, jak wygląda ich życie w nowym składzie. Choć ich codzienność nabrała dodatkowego tempa, cały czas aktywnie prowadzą swoje profile w mediach społecznościowych.

Rozenek skrytykowana za poparcie Trzaskowskiego!

W jednym z najnowszych wpisów Małgosia podzieliła się zdjęciem wykonanym po wczorajszym głosowaniu, przy jednej z obwodowych komisji wyborczych. Małgosia zdecydowała się na bardzo wymowny opis do zdjęcia:

„Trzasnęliśmy to 😉😁💪 #wybory2020 #idźnawybory 🇵🇱”

Nie zabrakło riposty!

Rozenek nie sądziła zapewne, jak wielkie zamieszanie wywoła zdjęciem i opisem. W komentarzach rozpętała się prawdziwa wojna, w której internauci kłócą się na temat wyboru Majdanów. Jedna z internautek skomentowała wybór Małgosi w bardzo kontrowersyjny i zaczepny sposób:

„Matko… Przestaje obserwować. Widocznie chce pani aby Henio uczył się w szkole jak ma się mastrurbowac bo akurat Trzaskowski wprowadza takie rzeczy do programu. Wstyd…”

Rozenek, która słynie z aktywnych relacji z fanami, nie zrezygnowała z szybkiej riposty w stronę hejtującej ją internautki. Z klasą i humorem odpowiedziała:

„skąd Wy bierzecie te bzdury? Powtarzane jak legendy o czarnej Wołdze 😊”

Co ciekawsze post Małgosi bardzo spodobał się internautom, którzy stanęli za nią murem. Jej ripostę polubiło ponad 2300 internautów!

Co uważacie o kolejnej, niezwykle udanej ripoście Rozenek?

TUTAJ możecie zobaczyć nasz ostatni post o Małgorzacie Rozenek-Majdan!

Kontynuuj czytanie
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry