Rozenek w mistrzowski sposób odpowiada hejterom! Cena wózka jej syna wywołała burzę!

10 listopada 2020
Przez: : J.J

Każdy, kto choć trochę śledzi życie Rozenek doskonale wie, że nie pozostaje dłużna na uszczypliwości w swoją stronę. Zobaczcie, co odpowiedziała internaucie na temat ceny wózka jej syna! Rozenek w mistrzowski sposób odpowiada hejterom!

Małgosia i Radek Majdanowie w czerwcu powitali na świecie swojego wspólnego synka – Henia. Maluszek dołączył do dwóch synów Małgosi z wcześniejszego małżeństwa – Tadeusza i Stanisława, wnosząc do rodziny nie tylko ogrom szczęścia, ale i wiele nowych obowiązków.

Małgosia przez cały okres ciąży była bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Obserwatorzy jej profilu mieli możliwość oglądać, jak zmienia się ciało kobiety oraz jak przygotowuje się ona do przyjścia na świat swojej kolejnej pociechy.

Nie wszystkie posty Rozenek były dobrze odbierane przez internautów. Często zdarzało się, że pod dodawanymi zdjęciami pojawiały się niepochlebne komentarze, które zawierały w sobie niemałe uszczypliwości w stronę kobiety.

Małgosia, jako jedna z nielicznych gwiazd lubi wchodzić w interakcję z hejtującymi ją osobami. Chętnie odpowiada na zaczepki, jednak robi to z wielkim dystansem i dawką humoru.

Ostatnio informowaliśmy Was, gdy promując jeden z produktów do wybielania zębów znalazła się w ogniu krytyki. Małgosia rzuciła wyzwanie hejterom, szybko zamykając im usta. Przeczytajcie tutaj: Rozenek w ogniu krytyki za wybielanie licówek! Odpowiedziała MIAŻDŻĄC hejterów!

Rozenek w mistrzowski sposób odpowiada hejterom!

Wczoraj informowaliśmy Was o trzecim wózku syna Majdanów. Tym razem rodzice postanowili kupić prawdziwe cacko, którego cena powaliła na kolana.
Oczywiście pod zdjęciem posypało się wiele komentarzy na temat wózka wartego 15 tysięcy złotych.

Jeden z nich skłonił Małgosię do odpowiedzi. Internauta skwitował krótko:

“Wózek wart miliony ….”

Małgosia nie postanowiła być dłużna, odpowiadając z dystansem:

“Dziecko też nie było tanie”

Źródło: https://www.instagram.com/p/CHXmJuMHg7X/

Odpowiedź Rozenek jest jak najbardziej trafna. By stać się rodzicami Majdanowie musieli przejść długą i wymagającą wiele cierpliwości oraz pieniędzy drogę. Liczne badania oraz kilkakrotne zapłodnienia in-vitro jak wiadomo, są bardzo kosztowne.

Jak podoba się Wam odpowiedź Rozenek? Dla nas to strzał w dziesiątkę!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej