Połącz się z nami

Rozenek zaraziła się koronawirusem. Szokujące wyznanie żony Radosława

rozenek zaraziła się koronawirusem

Z życia gwiazd

Rozenek zaraziła się koronawirusem. Szokujące wyznanie żony Radosława

Małgorzata w jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, że także zmagała się z groźnym ostatnio wirusem. Rozenek zaraziła się koronawirusem.

Chociaż swojego czasu cała Polska żyła tym, iż Radosław w związku z zakażaniem groźnym wirusem trafił do szpitala, nie wiadomo było, czy jego żona również zachorowała. Jak przyznała teraz Małgorzata, sama także zmagała się z koronawirusem.

Po koniec października media obiegła szokująca informacja na temat Radosława Majdana. Były piłkarz w związku z zakażaniem koronawirusem musiał zostać hospitalizowany. Powszechne u wielu zakażonych objawy choroby między innymi spore problemy z oddychaniem, ogólne zmęczenie, a w konsekwencji groźne zapalenie płuc wymagały tego, aby Radosław był pod opieką lekarzy i personelu medycznego przez około tydzień. Na szczęście sytuacja została opanowana i Majdan mógł wrócić do domu i stęsknionej rodziny.

Rozenek zaraziła się koronawirusem

W momencie, kiedy Radosław trafił do szpitala, cała jego rodzina musiała przejść kwarantannę. Dotychczas Małgorzata nie przyznawała, czy sama również zaraziła się koronawirusem. W związku z głośnym ostatnio tematem szczepień na Covid-19 Małgorzata w rozmowie z Pudelkiem zdradziła, że sama zmagała się koronawirusem, na szczęście chorobę przeszła łagodnie.

„Przestrzegaliśmy wszystkich zasad kwarantanny. Oczywiście był to stresujący moment, bo Radosław trafił wtedy do szpitala. Ja sama na szczęście przeszłam to łagodnie. Najważniejsze, że dziś wszyscy jesteśmy zdrowi. Zachowujemy wszystkich reguł, m.in. w miejscach publicznych nosimy maseczki”

Chociaż temat szczepień na koronawirusa od tygodni wzbudza sporo kontrowersji, także wśród znanych gwiazd, których część głośno deklaruje, że nie będzie się szczepić, Małgorzata i Radosław Majdanowie jasno wyrazili swoje zdanie w tej kwestii. Małżeństwo przyznało, że w miarę możliwości, poddadzą się dobrowolnemu szczepieniu przeciw koronawirusowi.

„Szczepienia budzą kontrowersje i jestem tego świadoma, ale razem z Radosławem podjęliśmy decyzję, że jeżeli będzie możliwość zaszczepienia się na Covid, zrobimy to. Mimo że jeszcze mamy przeciwciała. Chcemy jednak mieć świadomość, że zrobiliśmy wszystko, aby sytuacja nie powtórzyła się”

Zaskoczeni?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry