Rozenek zdradziła drugie imię Henryczka! Jest równie piękne i tradycyjne!

23 grudnia 2020
Przez: : J.J

Małgosia Rozenek dzieląc się z obserwatorami uroczymi i najpopularniejszymi zdjęciami Henia ze swojego Instagrama, zdradziła, jak ma na drugie imię jej synek. Tak, jak w przypadku pierwszego wybór padł na równie tradycyjne i piękne imię. Musicie to zobaczyć! Rozenek zdradziła drugie imię Henryczka!

Małgosia i Radosław Majdanowie w tym roku przywitali na świecie swoją pierwszą, wspólną pociechę. Synek popularnego małżeństwa sprawił, że sławni rodzice musieli zmienić priorytety. Nie da się ukryć, że obydwoje przez długi czas marzyli, by przywitać na świecie swoje wspólne dziecko. Po długiej i wymagającej cierpliwości drodze w końcu się udało. Henryk dołączył do dwóch starszych braci – synów Rozenek z wcześniejszego małżeństwa oraz dumnych rodziców, wnosząc do ich rodziny ogrom szczęścia, co potwierdzają liczne zdjęcia i nagrania w mediach społecznościowych.

Obserwatorzy profilu Rozenek, co bądź są świadkami nowych zdjęć Henia. Synka Majdanów widzieliśmy już w przeróżnych momentach jego życia. Można śmiało rzec, że od kiedy pojawił się na świecie, zdominował profil Małgosi, a wzrok internautów skupiony jest głównie na nim.

Rozenek zdradziła drugie imię Henryczka!

Dziś Małgorzata pojawiła się kolażem dziewięciu zdjęć, które zdobyły największą ilość serduszek na jej Instagramie. Najpopularniejsze fotografie w większości przedstawiają Henia. Best Nine profilu Małgosi bardzo spodobało się internautom, którzy w komentarzach nie kryją zachwytu nad synkiem Majdanów, jednogłośnie przyznając, że jest to jego rok. To tylko niektóre z licznych komentarzy:

“Rok Henia 😍”

“Moi piękni 😍😍😍😍😍 #dzidziuśmajdana słodziak roku ❤️”

“💙 dominator 🤍”

“Zdecydowanie jego rok 🤩🤩”

“Cudownie, masz Heniu ❤️ niech zgarnia kolejne Nine ;)”

Rozenek zdradziła drugie imię Henryczka!

To, co zwróciło naszą uwagę to nie tylko uroczy widok synka Majdanów, ale i jego drugie imię, co zdradziła Małgosia w opisie do zdjęć. Jak się okazuje, drugie imię Henryka jest również tradycyjne, co pierwsze. Wybór padł na imię Jan.

#bestnine2020 Henryk Jan #dzidziuśmajdana zgarnął wszystko 😁
Miłego dnia 😘”

Spodziewaliście się takiego imienia? Jak wyglądały Wasze typy ?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz