Połącz się z nami

Roznerski i Kalska komentują swoje rozstanie! Fani będą zaskoczeni!

Z życia gwiazd

Roznerski i Kalska komentują swoje rozstanie! Fani będą zaskoczeni!

O rozstaniu Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej poinformował jeden z tygodników. Nie trzeba było długo czekać, aż informacja trafiła do mediów. Do całej sytuacji postanowili odnieść się sami zainteresowani. Ich komentarz zaskoczył fanów!

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska poznali się na planie serialu „M jak Miłość”, gdzie grają parę. Początkowo łączyła ich jedynie przyjaźń, Mikołaj związany był wtedy z Marceliną Zawadzką. Po rozstaniu aktora z modelką, przyjaźń z Adrianą nabrała nieco innego wymiaru i po czasie przerodziła się w miłość. Zakochani nie szczędzili sobie czułości i publicznie okazywali miłość. Wydawać, by się mogło, że Mikołaj w końcu znalazł odpowiednią kobietą i ich szczęściu nie jest w stanie nic zagrozić.

Niestety w tygodniku „Na żywo” pojawiła się informacja o rzekomym rozstaniu zakochanych. Ponoć aktorzy decyzję o zakończeniu związku podjęli już kilka tygodni temu, jednak ze względu na wspólną pracę nie chcieli ujawniać tej informacji. Dla fanów „emki” to wielki szok i rozczarowanie. Widzowie kibicowali serialowej parze zarówno w „M jak miłość” jak i w realnym życiu.

Teraz do powstałych plotek postanowili odnieść się sami zainteresowani. Mikołaj Roznerski na swoim instastories zamieścił jednoznaczny wpis:

„Kochanie, podobno się rozstaliśmy, wiesz coś o tym?” 

Zaraz po tym swój wpis zamieściła Ada:

„Tak, słyszałam i czytałam, więc na pewno to prawda!” 

Na szczęście informacje, jakie podał tygodnik okazały się wyssane z palce i związek Mikołaja i Ady ma się świetnie.

Jak widać para z dużym dystansem i bardzo humorystycznie podeszła do sprawy i tym samym zdementowała plotki o domniemanym rozstaniu. Fani aktorów zatem mogą odetchnąć z ulgą!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry