Połącz się z nami

Rozstanie uczestników „Love Island”!

rozstanie uczestników Love Island

News

Rozstanie uczestników „Love Island”!

Niestety, jednej z par programu, nie udało się przetrwać. Rozstanie uczestników „Love Island” dla niektórych było do przewidzenia, a wy spodziewaliście się?

Program „Love Island” przyciągnął przed telewizory mnóstwo widzów. Wyspiarze zgłaszając się do reality- show mieli wielką nadzieję na znalezienie upragnionej miłości. Wielu się to udało, jednak większość isnaldersów wróciła do domu jak single.

W programie swoją szansę na miłość odnalazły cztery pary: zwycięzcy Sylwia i Mikołaj, Oliwia i Maciek, Marietta i Franek oraz Monika i Paweł, którym pozostali mieszkańcy nie dawali żadnych szans. Jak się jednak okazało, ci ostatni świetnie sobie radzą w związku, a nawet zdecydowali się na powiększenie swojej rodziny, o czym przeczytacie TUTAJ.

Łukasz i Alex z „Love Island” parą!

Jednak to nie wszyscy uczestnicy, którzy się „sparowali”. Po programie, okazało się, że Łukasz Bajorek i Alex Moszczyńska zaczęli się ze sobą spotykać. Chociaż para minęła się na wyspie, to poprzez wspólnych znajomych wyspiarzy, mieli okazję się poznać i zapałali do siebie czymś więcej niż zwykłą sympatią.

Przypomnijmy, że Łukasz na hiszpańskiej wyspie podkochiwał się w Marietcie, jednak ona wybrała Franka. Łukasz opuścił wyspę wraz z Agą. Po powrocie do Polski, mężczyzna był na tyle zdesperowany, że pozwolił swojej koleżance Agnieszce zorganizować sobie casting na dziewczynę. Najwidoczniej nie doszedł on do skutku, ponieważ po odejściu z „Love Island” Alex i Ady, cała paczka spotkała się wspólnie na imprezie. Tam najwidoczniej Łukasz poznał Alex, której nie miał okazji spotkać na wyspie. Relacja pomiędzy nimi szybko się rozwinęła, gdyż od razu para oficjalnie zakomunikowała mediom, że są razem. Od tej pory na swoich profilach na Instagramie, zakochani publikowali mnóstwo wspólnych zdjęć. N

Rozstanie uczestników „Love Island”!

Niestety teraz na swoim Instastory Alex wyznała, że rozstała się z Łukaszem:

Co chciałam wam misiaczki-buziaczki-myszeczki powiedzieć to to, że mi nie jest łatwo to znowu mówić, ale widzę, że dostaję znowu pełno wiadomości. (…) Jest to bardzo trudną decyzją, którą musiałam podjąć. I podjęłam decyzję, że muszę się rozstać z Łukaszem w związku z tym, że mamy różne priorytety życiowe. Mnie bardzo zależy, żeby związać się z kim na stałe i założyć rodzinę i żeby nasze rzeczywistości były wspólne, żebyśmy dzielili nasze życie razem, coś wspólnego mieli, a nie żeby każdy je osobno prowadził.

Dziewczyna bardzo ciepło wypowiedziała się o swoim byłym partnerze i wyznała, że nadal utrzymuje z nim kontakt.

„Łukasz to jest bardzo fajne chłopak i ja wiem, że wy o tym wiecie. Spotkaliśmy się w złym czasie, kiedy każdy myśli o innych rzeczach i prowadzi inne życie. Mam nadzieję, że to zrozumiecie. Życzę mu szczęścia i my nadal mamy kontakt, także mam nadzieję, że wy też to uszanujecie”

Trochę inaczej rozstanie przedstawił Łukasz, wyznał bowiem, że Alex zablokowała jego profil:

„Dostaję od was pełno wiadomości, czy to prawda, że się rozstałem z Alex. Obserwujecie nasze profile i pewnie już widzieliście, jakich argumentów używa, rozstając się ze mną. No ja po prostu nie mogę tego zobaczyć, bo zostałem przez Alex zablokowany. Nie wiem, jaki był cel tego blokowania mnie, myślałem, że rozstaliśmy się w dobrych warunkach. Ale teraz już nie wiem. Jest mi zwyczajnie przykro. Myślałem, że tworzymy fajną parę. Nic innego mi nie pozostało jedynie życzyć jej szczęścia. Na pewno kogoś znajdzie. Nam się niestety nie udało no i co. Nie powinienem się załamywać, tylko jak to się mówi „move on”

Niestety, dla większości widzów taki scenariusz był do przewidzenia. Para nie przetrwała nawet miesiąca. Myślicie, że podobny los podzieli, któraś z finałowych par „Love Island”?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry