Agata i Piotr Rubikowie świętują. Właśnie obchodzą 14 rocznicę związku!

23 października 2019
Przez: : W.M.

Agata i Piotr mają powody do świętowania! Właśnie mija kolejny rok, od kiedy się poznali. Rubikowie obchodzą 14 rocznicę związku.

Historia związku Agaty i Piotra

Agata i Piotr poznali się 14 lat temu. Pierwszy raz spotkali się na wyborach Miss Polonia, w którym brała udział modelka. Ostatecznie została II-vice Miss. Piotr pisał muzykę do układów tanecznych w przedstawieniu. To wtedy właśnie Agata po raz pierwszy zobaczyła przyszłego męża. To dla niej Piotr porzucił Warszawę i przeprowadził się do Wrocławia, gdzie wówczas mieszkała modelka.

Zobacz także: Pierwsza Randka Rubików była nietypowa

View this post on Instagram

A post shared by Agata Rubik (@agata_rubik)

Chociaż parę dzieli 19 lat, to zgodnie przyznają, że różnica wieku nie ma najmniejszego znaczenia. Para wzięła ślub 11 czerwca 2008 roku, a wyłączne prawa do zdjęć wykupił magazyn Viva. Niedługo później, na świat przyszła ich pierwsza córeczka, Helenka. Druga, Alicja pojawiła się na świecie w 2013 roku.

Te dzielące nas lata są bez znaczenia. Nie jestem już gówniarzem, a jednak wciąż pozostaję na tyle dzieckiem, że różnica wieku między nami się zaciera. Nasze światy, choć różne, przenikają się. Nie jestem hermetyczny”- mówił kiedyś muzyk w wywiadzie dla Gali

Rubikowie obchodzą 14 rocznicę związku

Małżeństwo w połowie roku obchodziło 11 rocznicę ślubu, ale to właśnie teraz mija 14 lat, od kiedy się poznali. Postanowili uczcić to nie byle jak, bo wybrali się w podróż do Singapuru, z którego pokazują aktualne zdjęcia. Jak widać, nie pojechali sami, a świętować taką rocznicę postanowili z dziećmi, owocami ich wielkiej miłości.

14 lat razem. Najlepszego, mój życiowy Kompanie!” – podpisała zdjęcie z mężem Agata

Życzymy zatem parze wszystkiego najlepszego w tym magicznym czasie i miejscu.

źródło: Gala/Instagram Agata Rubik

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej