Połącz się z nami

Rusza casting do „Paradise Hotel”! Konkurencja dla Love Island?

News

Rusza casting do „Paradise Hotel”! Konkurencja dla Love Island?

Jak informuje produkcja kultowego reality show, które na wiosnę zostanie wyemitowane na antenie TVN7, właśnie ruszył nabór do nowego programu. Czy show wyłoni kolejne gwiazdy, które na stałe zagoszczą w polskim show-biznesie? Rusza casting do „Paradise Hotel”!

Już na wiosnę na fanów kontrowersyjnych programów reality nie lada gratka. W Polsce po raz pierwszy na antenie TVN7 widzowie będą mieli okazje oglądać legendarny program „Paradise Hotel”, który zrealizowany zostanie na indonezyjskiej wyspie Bali. Szykuje się konkurencyjne show dla znanego już Love Island. Wyspa Miłości”?

Zasady programu!

Pierwotny format programu stworzony został dla amerykańskiej telewizji FOX, a pierwsze odcinki widzowie za oceanem mogli zobaczyć już w 2003 roku. W Stanach Zjednoczonych program doczekał się 3 edycji, a ostatnia wydana została w tym roku. Na całym świecie wyemitowano do tej pory aż 56 edycji w 14 różnych krajach.

Uczestnicy zgłaszający się do programu to single, którzy zamieszkają w luksusowym kurorcie. Podczas każdego tygodnia będą musieli połączyć się w pary, aby wspólnie dzielić jeden z hotelowych pokoi. Osoba, która nie będzie miała swojego towarzysza, będzie musiała sparować się w kolejnym odcinku. W innym wypadku będzie zmuszona opuścić program, a jej miejsce pojawi się nowy uczestnik. Ci, którzy dotrą do ostatniego odcinka, a tym samym finału, będą mogli zdobyć 100 tys. zł. O tym, w jaki sposób zostaną podzielone pieniądze pomiędzy parę lub czy tylko jedno z nic otrzyma główną wygraną, widzowie i sami uczestnicy dowiedzą się w ostatnim odcinku. Wpływ na to będzie miało wiele czynników. Zasady gry są zatem proste. Należy wytrwać do końca, używając przy tym uwodzenia, logicznego myślenia, sprytu, a czasem i wyrafinowanej gry.

Rusza casting do „Paradise Hotel”.

Jak ogłosił kanał TVN7, właśnie ruszyły castingu do polskiej edycji kultowego programu „Paradise Hotel”, do którego przygotowania zaczęły się już dwa lata temu.

„Paradise Hotel to nowa propozycja programowa, która trafi na antenę TVN7 już na wiosnę. Ten legendarny format na świecie wciąż bije rekordy popularności, a w Polsce jego pierwsza edycja zostanie zrealizowana właśnie dla Siódemki. Przygotowania do tego projektu trwają od ponad dwóch lat”– przyznała Kasia Mazurkiewicz, szefowa TVN7

Już na wiosnę na widzów czekają emocje, którzy z pewnością zapewnią uczestnicy, którzy razem z produkcją wyruszą na indonezyjską wyspę Bali. Na jakiś etapie są zatem przygotowania do całego przedsięwzięcia?

„Zdecydowaliśmy, że scenerią dla programu będzie indonezyjska wyspa Bali. Obecnie jesteśmy na etapie preprodukcyjnym, zdjęcia rozpoczynamy na początku roku” – dodała

Na casting do programu „Paradise Hotel”, który właśnie się rozpoczął, zgłaszać się mogą osoby, które ukończyły 18 lat. Jesteście zainteresowani?

Myślicie, że program, który będziemy mogli oglądać już za kilka miesięcy, wyłoni kolejne gwiazdy, które zagoszczą w show-biznesie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry