Połącz się z nami

Ryan Gosling teraz to niezłe ciacho, a jak wyglądał kiedyś? Poznajecie?

Jaki kiedyś wyglądał Ryan Gosling?

Z życia gwiazd

Ryan Gosling teraz to niezłe ciacho, a jak wyglądał kiedyś? Poznajecie?

Amerykański aktor znany z filmu Pamiętnik czy La La Land, od lat podbija serca swoich fanek. Jednak czy zawsze był takim przystojniakiem? Zobaczcie, jak Ryan Gosling wyglądał na początku swojej kariery!

Co wiemy o Ryanie Goslingu?

Ryan Gosling to jeden z najpopularniejszych i najprzystojniejszych aktorów w Hollywood. Swoją karierę rozpoczynał podobnie jak wiele dziecięcych gwiazd, od udziału w programie Klub Myszki Mickey, do którego wygrał casting pokonując sporą konkurencję. Później wystąpił w serialu Droga do Avonela oraz uwielbianym przez młodych widzów Breaker High, w Polsce znanym jako Liceum na morzu emitowanym w stacji Fox Kids.

Największą popularność bez wątpienia przyniosła mu rola Noah Calhouna w Pamiętniku. Trzy lata później nominowany został do Oscara za rolę Dana Dunne’a w filmie Szkolny Chwyt. Od tego czasu Gosling zagrał w wielu prestiżowych produkcjach. Fani talentu Ryana mogli oglądać go m.in. Miłość Larsa, Wszystko, co dobre, Blue Valentine, Kocha, lubi, szanuje, czy La La Land.

Nie da się ukryć, że Gosling cieszy się ogromnym powodzeniem wśród kobiet. Do tej pory aktor związany był z samymi pięknościami. Lata temu spotykał się z o 16 lat starszą aktorką Sandrą Bullock. Później tworzył parę ze swoją filmową partnerką z Pamiętnika, Rachel McAdams. Aktualnie od 10 lat jest partnerem pięknej aktorki Evy Mendes, z którą ma dwie córeczki, 6-letnią Esmeraldę oraz 6-letnią Amandę-Lee.

Jak Ryan Gosling wyglądał kiedyś?

Niewątpliwie od czasu początku swojej kariery, Gosling nieco się zmienił. Aktualnie uważany jest za jednego z najprzystojniejszych aktorów na świecie. Jak wyglądał, gdy zaczynał zdobywać popularność. Przekonajcie się!

Ryan Gosling jako dziecko

Aktor w czasach licealnych

23-letni Ryan Gosling w zupełnie innej odsłonie. Poznaliście?

Golsing i Eva Mendes na planie filmu Drugie oblicze

Nie da się ukryć, że Ryan Gosling od początku swojej kariery przeszedł wiele metamorfoz. Jedno jest pewne, każde jego wcielenie robiło na kobietach ogromne wrażenie! Nie bez przyczyny Gosling wielokrotnie okrzyknięty był najprzystojniejszym aktorem na świecie.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry