Połącz się z nami

Rysiek i Asia z „Chłopaków do wzięcia” zostali rodzicami! Znamy płeć i imię dziecka!

Rysiek i Asia

Z życia gwiazd

Rysiek i Asia z „Chłopaków do wzięcia” zostali rodzicami! Znamy płeć i imię dziecka!

Rysiek i Asia z „Chłopaków do wzięcia” to jedna z najpopularniejszych par programu. Okazuje się, że zakochani doczekali się swojej pierwszej pociechy! Poznajcie szczegóły!

„Chłopaki do wzięcia” to serial dokumentalny, który niezmiennie od lat cieszy się ogromną popularnością, a widzowie z zapartym tchem śledzą miłosne losy uczestników. W programie poznamy historie samotnych mężczyzn, którzy mimo przeciwności losu i niekiedy trudnej przeszłości, chcą zawalczyć o prawdziwą miłość. Bohaterowie pokazują swoje życie oraz opowiadają o miłosnych perypetiach.

Zobacz także: Bandziorek z „Chłopaków do wzięcia” zakochał się! Kim jest jego nowa partnerka?

Rysiek i Asia z „Chłopaków do wzięcia”

Rysiek „Szczena” Dąbrowski to jeden z najpopularniejszych uczestników programu. Mimo wielu prób stworzenia szczęśliwego związku, wieloletnią relację udało mu się zbudować tylko z Asią Wielochą. Para szybko zyskała sympatię widzów, którzy z zapartym tchem śledzili ich losy.

W jednym z odcinków Asia wyznała, że jest w ciąży. Jej słowa rozbawiły wówczas całą Polskę:

„Okazało się, że jestem w ciąży. I to jest już pewne, bo boli mnie ząb. Jak boli kobietę ząb, to jest kobieta w ciąży i to odczuwa. Nie robiłam testów, nie robię testów, nie ufam testom. Rysio nie może w to uwierzyć, aż łzy mu poleciały z oczu” – powiedziała.

Po czasie Asia wyznała, że rzeczywiście była w ciąży i poroniła, a jej słynna wypowiedź o bólu zęba była wyreżyserowana.

„Byłam w ciąży, ale poroniłam. Telewizja kazała mi powiedzieć o tym zębie. Wyszłam na idiotkę, a tak naprawdę nią nie jestem. Telewizja to dodała od siebie” – wyznała.

W późniejszym czasie Rysiek i Asia musieli zmierzyć się z kolejnymi problemami, jakim były wielokrotne odsiadki Rysia w więzieniu. Joanna za każdym razem cierpliwie czekała na swojego partnera.

Rysiek i Asia z „Chłopaków do wzięcia” zostali rodzicami

W ostatnich dniach do mediów społecznościowych dotarła informacja, że Rysiek i Asia zostali rodzicami. Dumny tata opublikował na swoim Facebooku zdjęcie uroczego chłopca – Marcelka. Internauci zasypali świeżo upieczonych rodziców mnóstwem gratulacji i życzeń.

TUTAJ zobaczycie zdjęcie synka Ryszarda i Joanny!

Rysiek i Asia z „Chłopaków do wzięcia” zostali rodzicami! Gratulujemy!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry