Rzeźniczak naprawdę oświadczył się nowej partnerce. Piłkarz pochwalił się imponujących rozmiarów pierścionkiem

31 grudnia 2021
Przez: : W.M.

Kilka dni temu media zaczęły spekulować, że były partner i ojciec dziecka Magdaleny Stępień już oświadczył się swojej nowej partnerce. Jakub Rzeźniczak potwierdził te informacje i pochwalił się, jaki pierścionek podarował swojej przyszedł żonie Paulinie Nowickiej.

Rzeźniczak rozstał sie z Stępień
Jakub Rzeźniczak

Związki Rzeźniczaka

Jakub Rzeźniczak fanom piłki nożnej znany jest nie tylko ze swoich osiągnięć na boisku, ale także z wyjątkowo barwnego, lecz nieco burzliwego życia uczuciowego. W 2020 roku zakończyło się małżeństwo piłkarza z modelką Edytą Zając. Para rozstała się po kilku latach, a gdy światło dziennie ujrzały fakty, o tym, że w 2017 roku, jeszcze w trakcie małżeństwa z Zając, urodziła się nieślubna córka Rzeźniczka, fani nie zostawali na niewiernym piłkarzu suchej nitki.

Wydało się, że to właśnie u boku kolejnej modelki Jakub odnalazł prawdziwą miłość. Mowa o Magdalenie Stępień. Niedługo po tym, jak okazało się, że sportowiec spotyka się z byłą uczestniczką Top Model, wyszło na jaw, że ukochana Kuby jest z nim w ciąży. Para chętnie chwaliła się swoim szczęściem i zapewniała fanów o wielkim uczuciu, jakie ich połączyło. Krótko przez przyjściem na świat drugiego dziecka Jakuba okazało sie, że para się rozstała.

Rzeźniczak i Nowicka

Zapewne mało kto spodziewał się, że krótko po rozstaniu z mamą swojego synka Rzeźniczak zwiąże się z kolejną partnerką, ale tak się właśnie stało.

Zobacz także: Kim jest nowa partnerka Rzeźniczaka?

Mężczyzna ku nieukrywanej wówczas rozpaczy Stępień odnalazł szczęście u boku Pauliny Nowickiej. Para zaczęła spotykać się zaledwie kilka miesięcy temu, ale jak się okazuje, ich relacja wydaje się być wyjątkowo poważna.

Kilka dni temu internauci zauważyli, na placu Pauliny pierścionek i momentalnie zaczęli spekulować, że piłkarz oświadczył się nowej partnerce. Zarówno Kuba, jak i jego ukochana dotychczas nie komentowali krążących plotek, ale w końcu piłkarz potwierdził, że faktycznie zaręczył się z Nowicką.

„I said Yes ❤️💍” – napisał na swoim Instagramie

Zaręczyny Rzeźniczaka
Rzeźniczak i Nowicka zaręczyli się

Na kolejnym zdjęciu Rzeźniczak pochwalił się także pierścionkiem, który podarował swojej przyszłej żonie.

Rzeźniczak i Nowicka zaręczyny
Pierścionek zaręczynowy nowej partnerki Rzeźniczaka

Nie pozostaje nam nic innego jak dołączyć do licznych gratulacji i życzyć parze wszystkiego dobrego.

źródło: Instagram Kuby Rzeźniczaka

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej