Połącz się z nami

Rzeźniczak pokazał pierwsze zdjęcie z synem. Kopia taty?

Rzeźniczak pokazał synka

News

Rzeźniczak pokazał pierwsze zdjęcie z synem. Kopia taty?

Świeżo upieczony tata po kilku dniach od porodu Magdaleny Stępień opublikował pierwsze zdjęcie z synem. Jakub Rzeźniczak pokazał Oliwiera. Podobny do ojca?

Rzeźniczak rozstał sie z Stępień
Jakub Rzeźniczak rozstał się z Magdaleną Stępień

Stępień i Rzeźniczak

Związek Rzeźniczaka i Stępień od wielu miesięcy wzbudza ogromne zainteresowanie. Piłkarz i jego była już ukochana kilka miesięcy temu ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka. Przyszli rodzice bardzo często pokazywali wspólne zdjęcia na swoich profilach w mediach społecznościowych i chwalili się szczęściem. Wielu ich fanów z pewnością pamięta huczne ogłoszenie płci ich dziecka. Chociaż zdawało się, że para tworzyć będzie szczęśliwą rodzinę z synkiem, krótko przed porodem Stępień okazało się, że ich związek nie przetrwał. Wielu ich fanów z pewnością zastanawia się, co było powodem ich niespodziewanego rozstania, jednak zarówno modelka, jak i piłkarz nie udzielają publicznie informacji na ten temat.

Zobacz także: Magdalena Stępień potwierdziła, że nie jest już z Jakubem Rzeźniczakiem

Kilka dni temu Magdalena Stępień poinformowała, że została mamą. Była partnerka Rzeźniczka pochwaliła się, że na świat przyszło ich pierwsze wspólne dziecko.

Jakub Rzeźniczak pokazał pierwsze zdjęcie z synem

Dokładnie 16 lipca Magdalena Stępień zdradziła, że urodziła synka – Oliwiera. Od tego czasu dumna mama już kilkukrotnie pokazywała swoim obserwatorom zdjęcia noworodka. Dotychczas Jakub Rzeźniczak nie komentował publicznie faktu, że został ojcem. W końcu piłkarz ku radości swoich fanów pokazał pierwsze zdjęcie z synem.

Pod nowym zdjęciem byłego partnera Magdaleny Stępień pojawiło się wiele gratulacji od internautów. Część z nich twierdzi, że mały Oliwier jest bardzo podobny do swojego taty.

„Gratulacje 🤍cały tata”

„Gratulacje . Podobny jest do Ciebie niesamowicie”

„Twój klon. Teraz tylko dbać o malucha i Jego mamę.” – czytamy pod postem piłkarza

rzezniczak syn oliwier
Jakub Rzeźniczak pokazał pierwsze zdjęciem z synem

My oczywiście dołączamy do gratulacji. Myślicie, że faktycznie synek Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka to kopia taty?

źródło: Instagram Jakub Rzeźniczak

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry