Połącz się z nami

Rzeźniczak skrytykował Annę Muchę! Szykuje się konflikt?

Rozrywka

Rzeźniczak skrytykował Annę Muchę! Szykuje się konflikt?

Anna Mucha, która wchodzi w skład jury popularnego programu”Dance, Dance, Dance” nie ukrywa swoich emocji przy ocenie uczestników. Nie spodziewała się jednak, że jej wylewność może być tak źle odebrana przez widzów programu. Rzeźniczak skrytykował Annę Muchę!

„Dance, Dance, Dance” to polski, popularny program rozrywkowy emitowany od 2 marca 2019 roku na antenie TVP 2. Program oparty jest na holenderskim formacie o takiej samej nazwie. W jury programu zasiadają Ida Nowakowska, Robert Kupisz i Anna Mucha, która zajęła miejsce Ewy Chodakowskiej. Ze względu na rozprzestrzeniającego się koronawirusa w naszym kraju i na całym świecie zawieszono nagrania do drugiej edycji. Od 21 marca do 4 kwietnia emitowane były odcinki, które zostały nagrane przed pandemią koronawirusa. Ostatni z odcinków zostanie emitowany tuż po świętach, czyli 18 kwietnia.

Wczorajszy odcinek był bardzo emocjonujący zarówno dla widzów, jak i jurorów programu. Szczególnie wzruszył jedną z jurorek. Anna Mucha po występie Fit Lovers zalała się łzami!

„Myślę, że każdy z nas, jako artysta, marzy o takim momencie i takiej chwili, żeby wyzwalać w widzach takie emocje i takie uczucia. Czekałam na to, aż zatańczycie taniec współczesny i opowiecie swoim tańcem jakąś historię. Oczywiście nie spodziewałam się tego, że mnie przeczołgacie po tym wszystkim i w taki sposób. Jestem kompletnie rozwalona i miarą tego, jak zatańczyliście niech będzie moja i nasza rekcja. Jak skończyliście tańczyć, była cisza. Myśmy wam nie bili braw, myśmy byli w tej historii razem z wami i za to wam dziękuję” – skomentowała górnolotnie występ pary.

Rzeźniczak skrytykował Annę Muchę!

Ania zamieściła na swoim Instagramie wpis, w którym zapytała fanów, czy oglądają odcinek. Zadała również pytanie dotyczące ich opinii o występach uczestników. Choć w komentarzach szczególnie komentowano stylizacje gwiazdy, jeden z popularnych sportowców zdecydował się na zaczepkę w stronę aktorki. Mowa o Jakubie Rzeźniczaku.

Piłkarz dosadnie napisał w komentarzu do zdjęcia, by Ania wzięła przykład od kolegi jurora i zaczęła opisywać emocje, a nie je udawała. Komentarz ma już kilkadziesiąt polubień, jednak Mucha na razie nie zdecydowała się na odpowiedź piłkarzowi.

Jak myślicie szykuje się wojna między Anią, a Jakubem, czy może sytuacja przejdzie bez echa?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry