Rzeźniczak wymienia czułości z nową partnerką na Instagramie. Miłość kwitnie?

23 sierpnia 2021
Przez: : J.J

Jakub Rzeźniczak niedawno rozstał się z matką swojego drugiego dziecka – Magdaleną Stępień. Koniec ich związku odbył się wokół medialnego szumu, ze względu na zły stan modelki, która nie mogła pogodzić się z decyzją partnera. Teraz Jakub spotyka się już z inną kobietą. Jak się okazuje, ich związek wkracza na nowy etap. Poznajcie szczegóły.

Związek Stępień i Rzeźniczaka

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak wywołali niemałe zamieszanie wokół własnego rozstania. Wszystko zaczęło się od usunięcia wspólnych fotografii z profilu modelki, które zwiastowały, że w związku Magdy i Jakuba nie dzieje się najlepiej. Następnie media obiegła wiadomość nie tylko o wyprowadzce Jakuba z ich wspólnego mieszkania, ale i definitywnego zakończenia ich relacji. Rozstanie piłkarza i modelki odbyło się tuż przed szczęśliwym rozwiązaniem Magdy. Przyszła mama musiała poradzić sobie sama tuż na końcówce ciąży, jak i po przyjściu na świat swojego pierwszego dziecka.

https://www.instagram.com/p/CSOpKD0MYae/

Związek piłkarza

Magda źle przeżyła rozstanie z Kubą. W sieci oglądaliśmy i czytaliśmy wpisy, z których wynikało, że nie radzi sobie najlepiej. Modelkę wspierało wielu internautów, a również Maffashion, która bardzo chciała znaleźć pomoc dla Magdy. Następnie Stępień zapowiedziała usunięcie się z social mediów, by stanąć na nogi. Po tygodniu mama Oliwera wróciła na swój Instagram.

Zobacz także: Maffashion wspiera Stępień

Kuba jednak zupełnie inaczej przeszedł rozstanie. Chwilę po wyprowadzce ze wspólnego mieszkania z Magdą zaczął spotykać się z nową kobietą. Jak się okazuje, jest nią Paulina Nowicka, która pracuje w klubie Rzeźniczaka.

Jakub Rzeźniczak
Jakub Rzeźniczak

Choć piłkarz nie pokusił się jeszcze na żadnej zdjęcie z nową wybranką, nie ukrywa czułości w jej stronę. Pod jednym z najnowszych zdjęć Paulina dopingując swojego kochanego w komentarzu dodała dwie emotikony – rąk w górze oraz serduszka, na odpowiedź Rzeźniczaka nie musieliśmy długo czekać.

Jakub odwzajemnił uprzejmość w kierunku Pauliny, publikując dwie emotikony serduszka.

Instagram Rzeźniczaka
Wymiana komentarzy Rzeźniczaka i jego nowej partnerki

Musicie przyznać, że Jakub i Paulina nie tracą czasu a ich związek staje się coraz bardziej medialny. Myślicie, że niedługo zobaczymy ich wspólne zdjęcia?

Źródło: Instagram Jakuba Rzeźniczaka, Magdaleny Stępień

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz