Połącz się z nami

Samanta Rachuba: [kim jest?, wiek, Projekt Lady, Instagram]

Opisy gwiazd

Samanta Rachuba: [kim jest?, wiek, Projekt Lady, Instagram]

Samanta Rachuba to jedna z uczestniczek programu ,,Projek Lady’’, który cieszy się ogromną popularnością wśród widzów TVN. Dziewczynie udało się zajść naprawdę daleko, aż do samego finału. Niewątpliwie przeszła dużą przemianę. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jej temat, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Samanta Rachuba: wiek

Z informacji zamieszczonych w sieci możemy dowiedzieć się, że Samanta ma 22 lata. Pochodzi z Bydgoszczy, gdzie cały czas mieszka. W jednej z rozmów wyznała, że ma bardzo trudny kontakt z bliskimi, a zwłaszcza z siostrą, którą zraniła w przeszłości. Jednakże, dzięki emocjom, które udało jej się wzbudzić w sobie dzięki pracy z mentorkami w programie, pani doszły do porozumienia. Trzeba przyznać, że był to naprawdę wzruszający moment w jednym z emitowanych odcinków.

Samanta Rachuba: kim jest?

Decyzja o wzięciu udziału w programie u Samanty zapadła już jakiś czas temu. Od dłuższego czasu była świadoma, że musi coś w sobie zmienić. Zanim oddała się pod skrzydła mentorek większość czasu spędzała na imprezach. Przy tym była bardzo wulgarna i bezczelna. Kolejnym problemem, z którym musiała sobie poradzić jest nieumiejętność przyjmowania krytyki. Zbyt dużą wagę przywiązywała do słów innych, kierowanych w jej stronę. Jest dobrym przykładem na to, że jeśli się tylko chce, można zmienić swoje nastawienie do życia i otaczających osób.

Samanta Rachuba: Projekt Lady

,,Projekt Lady’’ to program, do którego zgłaszają się młode dziewczyny, które zagubiły się w codzienności życia. Najczęściej, do przemiany czekaj je długa droga. Mentorki Irena Kamińska-Radomska i Tatiana Mindewicz-Puacz robią wszystko by pomóc im odnaleźć właściwą drogę. Samanta jest na naprawdę dobrych torach, aby stać się lepszą wersją siebie. Nie uciekło to uwadze jej opiekunek, które dały jej szansę na wygraną programu i zakwalifikowały ją do finału 5 edycji.

Samanta Rachuba: Instagram

Dziewczyna prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @samanta_rachuba. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 4,5 tysiąca użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry