Same znane nazwiska w kolejnej edycji “Tańca z gwiazdami”. Wśród nich kontrowersyjna postać!

24 maja 2024
Przez: : M.J

Za nami finał 14. edycji “Tańca z gwiazdami”. Choć do kolejnej edycji zostało jeszcze sporo czasu, to już w mediach ruszyła giełda nazwiska. Jak się okazuje, wśród znanych osób pojawiło się imię i nazwisko jednej ze skandalistek polskiego show biznesu. O kim mowa?

W 14. edycji “Tańca z gwiazdami” udział wzięli: Roksana Węgiel, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Anita Sokołowska, Dagmara Kaźmierska, Beata Olga Kowalska i Julia Kuczyńska, znana jako Maffashion, a także Filip Chajzer, Maciej Musiał, Kamil Baleja, Krzysztof Szczepaniak, Adam Kszczot, Aleksander Mackiewicz. Kryształowa kula powędrowała w ręce Anity Sokołowskiej i Jacka Jeschke.

W jury obok Iwony Pavlović zasiedli: aktorka Ewa Kasprzyk oraz tancerze i choreografowie Rafał Maserak i Tomasz Jan Wygoda.

Ostatnia edycja “Tańca z gwiazdami” była pełna emocjonujących wydarzeń. Najpierw z odcinka na odcinek awansowała osoba, która zdobywała najmniej punktów i nie wyróżniała się tanecznymi umiejętnościami. Wkrótce potem wybuchł skandal, gdy “Goniec” ujawnił szokujące szczegóły przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej. Jak również pamiętamy, Polsat odciął się od celebrytki i w finale programu nawet o niej nie wspomniano. Teraz w mediach ruszyła giełda nazwisk nowych gwiazd, które mają pojawić się na tanecznym parkiecie. Wśród nich jedno zdecydowanie wywołuje już teraz ogromne kontrowersje.

Kto wystąpi w 15. edycji “Tańca z gwiazdami”? Padły pierwsze nazwiska

Jak podaje portal ShowNews, informator ze stacji Polsat zdradził, kogo zobaczymy w najnowszej edycji tanecznego show. Na parkiecie znów ma pojawić się elita polskiego show-biznesu.

W nowej edycji zatańczyć mają na ekranie m.in. Blanka Stajkow, Viki Gabor, a także Karolina Gilon. Jednym z dowodów na obecność prowadzącej “Love Island” w “Tańcu z gwiazdami” ma być fakt, że podczas ostatniego finału, modelka siedziała tuż obok dyrektora programowego, Edwarda Miszczaka, a także wiadomości, że randkowe show nie powróci w najbliższym czasie na antenie TV4.

Karolina Gilon jest jedną z pierwszych osób, które załatwiły sobie uczestnictwo w nowym sezonie “Tańca z Gwiazdami”. Była modelka ma przerwę w “Love Island”, ale stacja teraz stawia na nią. Do tego dostała miejsce w nowej śniadaniówce. W TzG mają być też Blanka Stajkow i Viki Gabor. Będzie też więcej postaci znanych z internetu” – donosi ShowNews.

Kolejną osobą, która ponoć ma wystąpić w 15. edycji tanecznego show, jest youtuberka i influencerka Fagata, czyli Agata Fąk. Jej udział może wywołać spore kontrowersje. Warto przypomnieć, że jest ona jedną z influencerek zamieszanych w głośną aferę, nazwaną przez Sylwestra Wardęgę “Pandora Gate”. Kobieta została wspomniana w szokującym materiale, który dotyczył haniebnych zachowań, jakich słynni youtuberzy mieli się dopuszczać w przeszłości.

Rolę kontrowersyjnej bohaterki, takiej jak była Dagmara Kaźmierska, ma odegrać Fagata, czyli Agata Fąk, znana z obscenicznych piosenek.

Fagata znana jest również z publikowania bardzo odważnych zdjęć w mediach społecznościowych, a także swoich kontrowersyjnych wypowiedzi. W 2021 roku poddała się zabiegowi, który zmienił jej ciało. Chodzi o tzw. BBL. Brazylijski lifting pośladków to operacja polegająca na przesunięciu tłuszczu z różnych obszarów ciała do okolic pośladków. Influencerka ma również konto na popularnym portalu dla dorosłych. W wolnych chwilach tworzy też muzykę, a jej kawałki nie należą do najgrzeczniejszych.

Co wy na to?

Źródło: Shownews.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej