„Sanatorium Miłości 3”: Wielkie zmiany w emisji programu! Ważna informacja dla fanów.

11 lutego 2021
Przez: : J.J

„Sanatorium Miłości 3”: Jeśli jesteście fanami programu przedstawiającego przygody seniorów musicie zobaczyć, jakie zmiany szykują dla nas włodarze Telewizji Polskiej. Zachęcamy do lektury poniższego artykułu inaczej możecie przegapić ostatnie odcinki lubianego reality-show. „Sanatorium Miłości 3”: Wielkie zmiany w emisji programu!

„Sanatorium miłości” to program, który od lat cieszy się ogromną popularnością w naszym kraju. Swoją premierę miał 20 stycznia 2019 roku. Od samego początku prowadzącą jest Marta Manowska, którą oglądać mogliśmy również w innych programach emitowanych na kanale Telewizji Polskiej, jak „Rolnik szuka żony” oraz „The Voice Senior”. Marta uznawana jest za jedną z najbardziej lubianych osobowości w świecie polskiego show-biznesu.

Charakterystyka programu jest bardzo prosta. Bierze w nim udział 12 osób – 6 kobiet i 6 mężczyzn. Wszyscy są w wieku powyżej 60 lat. Pierwsza i druga edycja odbyła się w Ustroniu, natomiast trzecia w Polanicy-Zdroju. Do programu zgłaszają się seniorzy, którzy mają nadzieję na znalezienie swojej drugiej połówki. Nawet jeśli nie dojdzie to do skutku, przeżywają wspaniałą przygodę i nawiązują przyjacielskie więzi.

„Sanatorium Miłości 3”: Wielkie zmiany w emisji programu!

Program cieszy się ogromną popularnością i od lat zgromadził rzeszę fanów, którzy chętnie zasiadają przed szklanymi odbiornikami i doglądają miłosnych perypetii seniorów. W każdym z odcinków jesteśmy świadkami wielu emocjonujących chwil oraz zaskakujących zwrotów akcji. My za każdym razem informujemy Was o ciekawych momentach programu. TUTAJ na przykład możecie zobaczyć ostatnie zaskakujące wyznanie Edwarda, który nie krył zachwytu nad jedną z kuracjuszek.

Przed nami trzy ostatnie odcinki najnowszej serii. Ku wielkiemu zaskoczeniu, włodarze stacji zdecydowali się na zmiany w emisji programu. Mowa o 7 i 8 odcinku, które wyemitowane zostaną kolejno 21 i 28 lutego. Do tej pory program wyświetlany był o 21:15, teraz natomiast zobaczymy go godzinę wcześniej, a dokładnie o 20:15. „Sanatorium Miłości 3” zastąpi serial „Osiecka”, który kończy się już w tę niedzielę – 14 lutego.

Jesteście fanami programu „Sanatorium miłości 3”?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej