“Sanatorium miłości 4”: Jeden z seniorów grał w popularnym serialu! Być może go znacie…

19 marca 2022
Przez: : M.J

Już 20 marca startuje czwarta edycja programu Telewizji Polskiej Sanatorium miłości. Produkcja przedstawiła już nam wszystkich uczestników i jak się okazuje, jeden z seniorów miał już okazję sprawdzić się przed kamerą. Uwagę na to zwrócili internauci i jak się okazuje, senior grał w popularnych serialach.

  1. Czwarta edycja Sanatorium miłości
  2. Uczestnik Sanatorium miłości zagrał w serialu

Sanatorium miłości 4

Stacja TVP po raz czwarty wyemituje program o seniorach i seniorkach, którzy zamieszkają w sanatorium i będą nawiązywać między sobą bliższe relacje. W nowej edycji poznamy dwunastu kuracjuszy, którzy spragnieni przygód i wrażeń będą przełamywać swoje lęki.

W czwartej edycji programu TVP udział wzięli: Zofia, Natalia, Monika, Anna, Mariola B. i Mariola R. Wraz z paniami w programie zobaczymy również seniorów w składzie: Roman, Piotr Hubert, Piotr, Marek, Andrzej K. i Andrzej S.

Zobacz także: Poznajcie wszystkich uczestników 4. edycji!

Marta Manowska
Uczestnicy czwartej edycji z Martą Manowską.

Jak już wcześniej informowaliśmy, na udział w nowej edycji zdecydowała się była gwiazda Legii Warszawa oraz reprezentant Polski w piłce nożnej Andrzej Sikorski.

Zobacz także: Były znany piłkarz w Sanatorium miłości 4.

Tym razem internauci zauważyli, że oprócz piłkarza jednym z kuracjuszy będzie również senior, którego mogliśmy zobaczyć już na ekranach naszych telewizorów. W jakim serialu zagrał?

Andrzej z Sanatorium miłości zagrał w znanym serialu

Andrzej K. z Tomaszowa Mazowieckiego został przedstawiony na oficjalnym profilu programu w mediach społecznościowych, jako aktor epizodycznie występujący w serialach:

“Od kilku lat „amatorsko bawi się w film” – gra epizodyczne role w kilku serialach. Mimo to rozpoznawalność, dzięki „szklanemu ekranowi”, nie przełożyła się na relacje z kobietami’.

Internauci szybko znaleźli więcej informacji na temat uczestnika 4. edycji. Jak się okazuje, Andrzej K. miał okazję grać w serialu Lombard. Życie pod zastaw.

“Lombard. Życie pod zastaw???😮”

“Dokładnie tak. Gra w Lombard. Życie pod zestaw”– piszą internauci.

Być może to właśnie udział w programie Telewizji Polskiej pozwoli Andrzejowi odmienić los i znaleźć swoją drugą połówkę. O tym przekonamy się już niebawem.

Będziecie oglądać?

Źródło: Instagram Sanatorium miłości

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej