„Sanatorium miłości”: Była żona Darka zostawiła go dla programu „40 kontra 20”! Zaskakujące wyznanie

8 marca 2023
Przez: : M.J

Darek, którego widzowie poznali w ostatniej edycji programu Sanatorium miłości zdobył się na zaskakujące wyznanie. Okazuje się, że jego druga żona przekreśliła ich małżeństwo, gdyż zapragnęła poszukać miłość w randkowym reality-show.

Za nami piąta edycja Sanatorium miłości, gdzie poznaliśmy kolejnych seniorów chcących przeżyć przygodę. Program za każdym razem podbija serca widzów, a fani tej produkcji chętnie wysłuchują kolejnych historii jego uczestników. Nie da się ukryć, że wielu z nich ma spory bagaż doświadczeń, a tym razem o swoich opowiedział Darek.

ZOBACZ TAKŻE: „Sanatorium miłości 5”: Ucieczka Anity z randki. Darek przekroczył granice przyzwoitości?

Pierwsze małżeństwo 61-latka zakończyło się z powodu uzależnienia jego żony od alkoholu. Druga żona, którą nazwał miłością swojego życia, przekreśliła ich związek, chcąc zaistnieć w telewizji. Jak się okazuje, była małżonka Dariusza chciała wziąć udział w programie 40 kontra 20, jednak 61-latek pokrzyżował jej plany.

Żona Darka miała wystąpić w 40 kontra 20

Darek w rozmowie z Super Expressem przyznał, że jego drugie małżeństwo zakończyło się fiaskiem, kiedy żona zapragnęła zaistnieć w show-biznesie. Kobieta zgłosiła się do randkowego reality-show, jednak nie wzięła pod uwagę, że nadal jest mężatką.

Żona zostawiła mnie dla celebryctwa. W trakcie naszego małżeństwa zgłosiła się do programu „40 kontra 20”. Dzięki moim prawnikom skreślono ją z listy uczestniczek, ponieważ regulamin mówi, że należy być stanu wolnego. Myślała, że zdąży się rozwieść przed emisją, ale moi prawnicy pokrzyżowali jej plany”- przyznał.

Co więcej, kobieta miała się zemścić na Darku, za to, że pokrzyżował jej plany związane z udziałem w programie. Jak przyznał, nigdy jej nie wybaczy i także nadal nie potrafi o tym zapomnieć.

“Nie wybaczę jej. Zamknąłem ten rozdział za sobą. Chciałem łagodnie zakończyć nasze sprawy, ale przez to, że ją wyrzucono z tego programu, robiła mi takie świństwa, których nie da się zapomnieć.”

Mimo dwóch porażek Darek nadal ma nadzieję, że na swojej drodze spotka kobietę, z którą uda się mu stworzyć udany związek.

“Chciałbym spotkać drugą połówkę, żeby spędzić resztę życia razem. Może to brzmi banalnie, ale takie jest moje marzenie. Na co dzień brakuje mi nawet samego przytulenia czy pocałunku, rozmów, wyjść, spacerów.”

Źródło: Super Express / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej