Połącz się z nami

„Sanatorium miłości”: uczestnik programu wziął ślub! O wszystkim poinformowała Marta Manowska!

Sanatorium miłości marta manowska

Z życia gwiazd

„Sanatorium miłości”: uczestnik programu wziął ślub! O wszystkim poinformowała Marta Manowska!

Marta Manowska poinformowała, że uczestnik programu Sanatorium miłości wział ślub! Gratulacjom i życzeniom nie ma końca. O którym uczestniku mowa? Zobaczcie zdjęcia!

Absolutny hit TVP

Sanatorium miłości to program, który niemalże od samego początku skradł serca widzów. Produkcja urzeka swoją prawdziwością i autentycznymi emocjami. Biorą w nim udział samotni seniorzy, którzy pragną przeżyć przygodę oraz znaleźć miłość życia. Uczestnicy spędzają 4 tygodnie w sanatorium, a ponadto biorą udział w licznych wycieczkach i atrakcjach, dzięki którym mogą poznać się bliżej. Organizowane są również zabawy i randki. Produkcja doczekała się już 3 sezonów, a każdy z nich zgromadził przed telewizorami miliony Polaków. Pierwsze dwie edycje odbyły się w Ustroniu, natomiast trzecia w Polanicy-Zdroju. Program prowadzony jest przez niezastąpioną Martę Manowską.

Zobacz także: Castingi do 4. edycji programu
Zobacz także: Zmarł uczestnik programu Sanatorium miłości

Adam z Sanatorium miłości wziął ślub

Adam w wieku 66 lat postanowił wziąć udział w programie, ponieważ miał dosyć życia w pojedynkę. Mężczyzna w programie nawiązał bliższą relację z Barbarą, jednak po czasie stwierdził, że nie są dla siebie stworzeni. Mimo wszystko wciąż walczył o swoje szczęście i oczywiście o miłość. Wkrótce poznał Martę, fankę programu, która zwróciła uwagę na Adama. Postanowiła się do niego odezwać, a między parą od razu zaiskrzyło. Nie chcieli tracić czasu i zdecydowali się pobrać!

„Jest kobietą o wysokim poziomie inteligencji i wyobraźni. Potrafi rozsądnie myśleć i reagować na różne zjawiska, i jest przy tym bardzo ostrożna w podejmowaniu pochopnych decyzji, za co ją również bardzo doceniam. Ma 99 procent bardzo pozytywnych cech i zalet, które w pełni mi odpowiadają. Mamy w tym przypadku ze sobą wspólne cechy i te same charaktery, co jest owocem na dobre, i spokojne życie w miłości, i zaufaniu” – powiedział niegdyś Adam o swojej partnerce.

Jak się okazuje, para jest już po ślubie! O wszystkim poinformowała Marta Manowska za pośrednictwem mediów społecznościowych. Prezenterka nie kryje wzruszenia i szczęścia.

„Dziś Marta i Adaś pobrali się To pierwszy ślub w @sanatorium_milosci_tvp A ja jestem przeszczęśliwa ❤️” – napisała Manowska w opisie zdjęcia.

Pod postem Marty pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych internautów i fanów programu, którzy zasypali świeżo upieczone małżeństwo gratulacjami i miłymi słowami. Wśród nich czytamy:

„CUDOWNIE!❤️ Wszystkiego najlepszego dla Nich na Nowej Drodze Życia!❤️ Pan Adam, to wspaniały człowiek, tak więc zasługuje na wszystko co najlepsze 👏”

„Wspaniale. Bardzo kibicowałam temu Panu. ❤️”

„Ogromne gratulacje ❤️🔥❤️”

My również dołączamy się do gratulacji i życzeń!

źródło: Instagram Martamanowska

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry