„Sanatorium miłości”: Udział w programie nie jest darmowy! Wiemy, ile płacą seniorom!

2 maja 2022
Przez: : J.J

Sanatorium miłości to program, który pokochali widzowie. Co edycję poznajemy w nim grono seniorów, którzy pomimo swojego wieku zdecydowali się na udział przed kamerami z nadzieją na znalezienie miłości życia. Co ciekawsze, oprócz szansy znalezienia miłości i przeżycia przygody życia kuracjusze mogą liczyć również na zarobek. Zobaczcie, o jakich kwotach mowa.

Sanatorium miłości

Sanatorium miłości to program, który cieszy się wielką popularnością od samego początku trwania emisji. Doczekaliśmy się już 4 sezonów. Do każdej z edycji zgłosiło się wielu seniorów, którzy pomimo swojego wieku odważyli się na udział przed kamerami. W programie szukają drugiej połówki, z którą mogliby spędzić jesień swojego życia. Udział w programie to dla nich również wielka przygoda. Produkcja dba o to, żeby seniorzy korzystali z różnorodnych atrakcji, na które nie zdecydowaliby się w normalnym życiu.

Zobacz także: Wszystko o Sanatorium miłości

Do programu mogą zgłaszać się osoby, które ukończyły 60 lat. Od samego początku prowadzi go niezastąpiona Marta Manowska.

Wynagrodzenie dla uczestników Sanatorium miłości

Jak się okazuje, znalezienie drugiej połówki oraz wiele przygód to nie jedyne profity z udziału w programie. Jak się okazuje, seniorzy z Sanatorium miłości mogą również liczyć na wynagrodzenie za udział przed kamerami.

Iwony Mazurkiewicz – seniorka z pierwszej edycji w rozmowie z Pomponikiem zdradziła, że uczestnicy faktycznie otrzymują wynagrodzenie, jednak jest to bardzo symboliczna kwota:

“Dostaliśmy niewielkie wynagrodzenie. W naszym regulaminie było zapisane, że będzie to symboliczne wynagrodzenie i faktycznie takie było. Dla mnie samo uczestnictwo było frajdą, a jeszcze jak zapłacili, to trzeba się cieszyć z tego powodu. To była naprawdę symboliczna kwota.”

Portal podaje nieoficjalnie, że wynagrodzenie uczestników pierwszej edycji sięgało około 50 zł dniówki, co daje kwotę 1550 zł za udział w programie.

Nagroda za udział w programie dla niektórych kuracjuszy okazała się jednak wiele cenniejsza.

Sanatorium miłości
Zaręczyny w Sanatorium

Zobacz także: W najnowszej edycji Sanatorium miłości dojdzie do kolejnych zaręczyn?

Źródło: Instagram Sanatorium miłości, Pomponik

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej