Sandra Bullock w żałobie. Nie żyje jej 57-letni partner

8 sierpnia 2023
Przez: : M.J

5 sierpnia odszedł Bryan Randall, fotograf i model, który od wielu lat związany był ze światową gwiazdą Sandrą Bullock. Mężczyzna zmarł w wieku zaledwie 57 lat. Kilka lat wcześniej lekarze zdiagnozowali u niego ciężką chorobę.

Bryan Randall był nie tylko partnerem Sandry Bullock, ale również jej długoletnim towarzyszem życia. Para potwierdziła oficjalnie swój związek w 2015 roku. Bryan Randall, który wcześniej pracował jako model, a także fotograf, poznał Sandrę Bullock na urodzinach jej dziecka.

O śmierci Bryana Randalla poinformowała jego rodzina, która wyraziła ogromny smutek. W oficjalnym oświadczeniu podziękowano również wszystkim osobom, które wspierały Bryana w trudnej walce z chorobą.

“Z wielkim smutkiem informujemy, że 5 sierpnia Bryan Randall odszedł spokojnie po trzyletniej walce z ALS. Bryan zdecydował, aby zachować prywatność w swojej podróży z ALS, a ci z nas, którzy się nim opiekowali, zrobili wszystko, co w naszej mocy, aby uszanować jego prośbę.”

– napisano w oświadczeniu.

Rodzina prosiła także o uszanowanie ich prywatności w tym trudnym czasie żałoby. Niestety, ze względu na okoliczności, nie mieli możliwości pożegnania się z Bryanem osobiście.

„Jesteśmy niezmiernie wdzięczni niestrudzonym lekarzom, którzy razem z nami poruszali się po krajobrazie tej choroby, oraz niesamowitym pielęgniarkom, które zostały naszymi współlokatorami, często poświęcając własne rodziny, aby być z nami.

W tej chwili prosimy o prywatność, aby opłakiwać i pogodzić się z niemożnością pożegnania się z Bryanem”

Sandra Bullock i Bryan Randall

Dla Sandry Bullock od 2015 związana była z Bryanem Randallem. Wcześniej, w 2005 roku, aktorka zawarła związek małżeński z Jesse Jamesem, który zakończył się w 2010 roku w wyniku skandali i oskarżeń o niewierność. Jednak po latach trudności, Bullock znalazła nową drogę do szczęścia w ramionach Bryana Randalla.

Związek Sandry i Bryana nigdy nie był wystawiony przez nich na świecznik. Para bardzo ceniła swoje życie prywatne i rzadko pojawiała się publicznie, unikając medialnego zgiełku.

Sandra Bullock od momentu swojego związku z Bryanem Randalem skupiła się również na macierzyństwie. W 2015 roku aktorka stała się mamą, adoptując dwójkę dzieci – syna Louisa i córkę Lailę. Rodzina stała się jej priorytetem, a Sandra Bullock skupiła się na wychowaniu swoich pociech.

Bryan Randall miał także córkę z poprzedniego związku. Partner Sandry Bullock zmarł 5 sierpnia po kilku letniej walce z chorobą. U 57-latka kilka lat temu lekarze zdiagnozowali ALS (SLA), czyli stwardnienie zanikowe boczne.

Sandra Bullock, fot. AKPA

Zobacz także: Zagadkowa wiadomość na grobie zamordowanej w Grecji Anastazji. O co chodzi?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej