Połącz się z nami

Sandra Dorsz na zdjęciach bez makijażu. Jak wygląda na co dzień?

sandra dorsz

Moda i uroda

Sandra Dorsz na zdjęciach bez makijażu. Jak wygląda na co dzień?

Modelka postanowiła pokazać swoim fanom, jak wygląda, gdy nie uczestniczy w sesjach zdjęciowych. Sandra Dorsz na zdjęciach bez makijażu.

Finalistka programu „Top Model” pokazała się w bardzo naturalnym wydaniu. Internauci zachwycili się jej wyglądem. Zobaczcie sami.

Już kilka miesięcy temu widzowie, którzy śledzą programy rozrywkowe, oglądać mogli finał ósmej edycji programu „Top Model”. Na ekranach ponownie poznaliśmy osoby, z których część świetnie radzi sobie w modelingu oraz również w świecie polskiego show-biznesu. Przykładem oczywiście może być postać Klaudii El Dursi. Najstarsza uczestniczka „Top Model” pojawiając się w programie, wywołała ogromną furorę wśród widzów i jurorów. 30-latka, mimo że nie wygrała, świetnie odnalazła się w branży, a ostatnio została nawet prowadzącą pierwszą polską edycję „Hotelu Paradise”.

Jedną z uczestniczek, która walczyła o tytuł Top Model, była między innymi Sandra Dorsz. 19-latka była jedna z najmłodszych uczestniczek, które znalazły się w finałowej 14-stce, ale udowodniła, że talentem i ciężką pracą można wiele osiągnąć. Sandra dostała się do ścisłego finału, w którym nietypowo zmierzyła się aż z trzema innymi uczestnikami, ale ostatecznie zajęła 4. miejsce.

Sandra Dorsz na zdjęciach bez makijażu

Mimo że Sandra Dorsz nie wygrała programu „Top Model”, bardzo dobrze radzi sobie w branży modowej. Poza udziałem w licznych kampaniach i pokazach modelka aktywnie prowadzi także swój profil w mediach społecznościowych. To właśnie tam jej fani zobaczyć mogą efekty pięknych sesji, w których bierze udział.

Jedne z ostatnich zdjęć, jakie zamieściła na swoim Instagramie Dorsz, różnią się od tych, które w większości się na nim znajdują. Modelka pokazała się w bardzo naturalnym wydaniu na fotkach, które wykonane zostały w domu. Zobaczcie, jak wygląda Sandra Dorsz na zdjęciach bez makijażu.

Fani modelki zachwycili się jej wyglądem i licznie komentowali nowe zdjęcia.

„Pięknie wyglądasz z makijażem i bez!”

„ale piękna”

„Cudowna”

A jak Wam podoba się Sandra Dorsze bez makijażu?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry