Połącz się z nami

Sandra Dorsz pozuje topless. Internauci zachwyceni ciałem 19-latki!

sandra dorsz pozuje topless

Moda i uroda

Sandra Dorsz pozuje topless. Internauci zachwyceni ciałem 19-latki!

Finalistka programu „Top Model” pochwaliła się efektami zmysłowej sesji zdjęciowej. Sandra Dorsz pozuje topless. Fani pięknej modelki zachwycili się jej ciałem!

Najnowsze zdjęcie modelki wprawiało zachwyt zarówno męską, jak i żeńską część obserwatoriów. Zobaczcie sami.

Kilka miesięcy temu miał miejsce finał ósmej edycji wciąż bijącego rekordy popularności programu „Top Model”, który jak zwykle sprawił, że widzowie oglądać mogli na ekranach bardzo barwne osobowości. Jedna z osób, która doszła w programie bardzo daleko, była jedna z najmłodszych uczestniczek ówczesnej edycji – Sandra Dorsz, która w finale nietypowo zmierzyła się aż z trzema innymi uczestnikami.

O tytuł Top Model walczyli zatem Sandra Dorsza, Olga Kleczkowska, Staszek Obolewicz i Dawid Woskanian, który ostatecznie wygrał program. Mimo że Sandra nie zdobyła głównej nagrody, bardzo dobrze radzi sobie w świecie modelingu i zdecydowanie rozwija swoją karierę. Profil Dorsz w mediach społecznościowych śledzi już ponad 218 tys. obserwatorów, na którym modelka chętnie chwali się efektami licznych sesji, w których bierze udział.

Sandra Dorsz pozuje topless

Jeszcze podczas pobytu w domu modelek i modelki, uczestnicy programu „Top Model” poddawani są licznym zadaniom i nietypowym sesjom. Jak w każdej z edycji na kandydatów o tytuł Top Model czekała również naga sesja. Sandra Dorsz nie była zachwycona tym, że musi pozować bez ubrań i nie mogła opanować stresu. Dzięki wskazówkom od strony jurorów modelka poradziła sobie z tym zadaniem i zdała sobie sprawę, że praca przed obiektywem bez ubrań, to codzienność dla wielu modelek pracujących w zawodzie.

Na Instagramie Sandry znalazło się kolejne zdjęcie ze zmysłowej sesji, które zachwyciło internautów. Zobaczcie sami. Sandra Dorsz pozuje topless.

Internauci licznie komentowali nowe zdjęcie swojej ulubienicy, nie szczędząc Sandrze komplementów.

„Omg ale hooot”

„Piękne zdjęcie i piękna modelka”

„świetna fotka”

„Super Sandra 👌❤️”

Nam również bardzo podoba się nowe zdjęcie Sandry.

Przypominamy, że ruszył casting do kolejnej edycji „Top Model”. W związku z obecną sytuacją, spowodowaną ogłoszoną pandemią, jest on inny niż wszystkie, które miały miejsce do tej pory, gdyż przeprowadzany jest on-line.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry