Sandra Kubicka i Baron rozstali się? Modelka w końcu wyznała prawdę!

21 kwietnia 2022
Przez: : M.S.

Od kilku dni internauci niepokoją się związkiem modelki i muzyka Afromental. Wielu podejrzewa, że para się rozstała. W końcu w sprawie głos zabrała Sandra i wyznała prawdę!

Sandra Kubicka i Baron

Sandra Kubicka i Baron tworzą pare już od dłuższego czasu, jednak przez wiele miesięcy ukrywali swój związek. Gdy w końcu się ujawnili, zakochani nie szczędzili sobie czułości, a na ich profilach na Instagramie wciąż pojawiały się nowe, wspólne zdjęcia.

związek Kubickiej i Baorna
Sandra Kubicka i Alek Baron/ fo. Instagram

Zobacz także: Kubicka i Baron mieszkają razem i się kłócą?

Para epatowała miłością i ogromnym zaskoczeniem dla fanów Sandry i Alka okazał się fakt, że para osobno spędziła święta Wielkanocne. Chociaż w rozmowie z jastrzabpost, Kubicka wytłumaczyła, dlaczego razem nie spędzą świąt, internauci nadal spekulują na temat rozstania pary:

Ja od półtora miesiąca nie miałam ani jednego dnia wolnego. Nawet w weekendy wylatywałam służbowo. Wyjeżdżam nagrywać platformę  Jak wrócę, chciałabym posiedzieć na kanapie, nie robić nic. W Stanach Zjednoczonych nie obchodzi się świąt, ja tak zostałam wychowana.  Wiem, że tutaj jest inaczej. Alek będzie spędzał ze swoją rodziną. Ja – jeżeli nie pojadę do Łodzi, to będę na kanapie. Święta Bożego Narodzenia spędzaliśmy razem. To są dla mnie ważniejsze święta. Mamy siebie 24 godziny na dobę. Wytrzymam bez niego dwa dni” – mówiła Kubicka w rozmowie z jastrzabpost.

Kubicka i Baron rozstali się?

Zaniepokojeni fani dopytywali swojej ulubienicy o związek z Baronem na jej profilu na Instagramie. W jednym z komentarzy internauta zapytał wprost, czy Kubicka rozstała się z Baronem:

To prawda, że rozstałaś się z Baronem?

Na odpowiedź Sandry nie trzeba było długo czekać. Modelka odpowiedziała wprost, że nie:

“Nie, nieprawda.” – odpisała Kubicka na swoim Instagramie.

Zobacz także: Sandra Kubicka w garniturze Philippa Pleina

Wiele wskazuje na to, że obawy internautów są nieuzasadnione, a związek Sandry i Alka ma się dobrze.

Źródło: jastrzabpost, Instagram Sandry Kubickiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej