Sandra Kubicka i Baron zostaną rodzicami! Zdradzili płeć dziecka!

26 grudnia 2023
Przez: : M.J

W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia Sandra Kubicka i Baron postanowili pochwalić się ze światem cudowną wiadomością. Jak się okazuje, zaręczyny to nie jedyna zmiana w ich życiu. Modelka i muzyk zdradzili, że niebawem na świecie powitają swoje pierwsze dziecko. Dodatkowo Sandra pokazała fotografie z widocznie zaokrąglonym brzuszkiem i zdradziła płeć maleństwa.

Sandra Kubicka i Baron przekazali szczęśliwa nowinę

W ostatnim czasie Sandra wraz z Baronem wybrała się do Dubaju, by tam świętować 40 urodziny muzyka. Modelka zadbała o to, by muzyk otrzymał wiele niespodzianek z okazji okrągłych urodzin. Alek jeszcze bardziej zaskoczył swoją ukochaną kiedy okazało się, że postanowił poprosić ją o rękę. Sandra oczywiście przyjęła oświadczyny Alka i dumnie ogłosiła zmiany w ich życiu w mediach społecznościowych.

To jednak nie koniec. Jak się okazuje, w ciągu ostatnich tygodni Sandra i Baron ukrywali przed światem, że ich rodzina wkrótce się powiększy!

W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia Sandra zaskoczyła wszystkich, gdy na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem, który jest już całkiem dużych rozmiarów. Przyszła mama nie tylko ogłosiła szczęśliwa nowinę, że niebawem na świat przyjdzie ich maleństwo, ale zdradziła również płeć dziecka. Jak się okazuje, Baron i Sandra przywitają na świecie chłopczyka. To wielkie szczęście, ponieważ jak powszechnie wiadomo, modelka od dawna zapowiadała, że jej marzeniem jest zostać mamą.

Sandra Kubickaciąża
Sandra Kubicka jest w ciąży

Związek Kubickiej i Barona

Sandra i Baron spotykają się ze sobą od 2021 roku. Początkowo trzymali swój związek w tajemnicy przed mediami. Wraz z czasem zaczęli coraz śmielej pokazywać się razem na branżowych imprezach oraz w sieci. Początkowo wiele osób nie wierzyło, że ich relacja jest na tyle silna, że przetrwa próbę czasu. Zakochani utarli nosa niedowiarkom i jak się okazuje, para nie tylko planuje ślub, ale w niedługim czasie założy rodzinę.

Serdecznie gratulujemy przyszłym rodzicom!

Źródło: Instagram Sandry Kubickiej, Aleksandra Milwiw-Barona

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej