Sandra Kubicka o ślubie Asi Opozdy i Antka Królikowskiego – czy modelka została zaproszona?!

6 sierpnia 2021
Przez: : MC

Sandra Kubicka wypowiedziała się o ślubie Asi Opozdy i Antka Królikowskiego. Co ciekawe, makijażysta Sandry będzie malował również i Asię! Czy modelka została zaproszona na uroczystość?

Kariera Sandry Kubickiej

Sandra Kubicka to jedna z najpopularniejszych polskich modelek, która rozwinęła międzynarodową karierę. Swego czasu była jedną z głównych modelek Asos, a jej zdjęcia znalazły się m.in. w Playboyu. Co więcej, modelkę mogliśmy również oglądać w 10. edycji Tańca z gwiazdami, w której zajęła 3. miejsce. Trzeba przyznać, że świetnie wykorzystała swoje „5 minut” i jest obecnie jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Podobnie jak wiele znanych osobistości, aktywnie działa w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których jest nie tylko w stałym kontakcie ze swoimi widzami, ale również przeprowadza liczne kampanie reklamowe.

Sandra Kubicka o ślubie Asi i Antka

W ostatnich dniach media nieprzerwanie rozpisują się o zbliżającym się ślubie Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. Reporterka serwisu Jastrząb Post poprosiła o komentarz w sprawie Sandrę Kubicką. Warto przypomnieć, że między Asią i Sandrą nie zawsze było kolorowo. Wielu internautów zapewne do dziś pamięta aferę, w której Asia podarowała znalezionego za granicą pieska Sandrze, z kolei Sandra niebawem przekazała go dalej. Między paniami zaiskrzyło i wielokrotnie dochodziło do spięć.

Zobacz także: Asia Opozda jest w ciąży?

Czy Asia zaprosiła na swój ślub Sandrę? Okazuje się, że nie. Natomiast makijażysta Sandry będzie wykonywał Asi ślubny makijaż.

“Ja się z Joanną Opozdą nigdy nie przyjaźniłam, my się widziałyśmy 3 razy na oczy i nie wiem skąd to wyszło, że koleżanki się pokłóciły, bo to nie jest nawet moja koleżanka. Słyszałam, że jest ślub. Wielu naszych wspólnych znajomych idzie na ten ślub. Ja na ten ślub nie byłam zaproszona i nie czuję się urażona” – skomentowała sprawę Sandra Kubicka.

Asia i Antek wkrótce biorą ślub

Spodziewaliście się takiego komentarza?

źródło: Instagram Antka Królikowskiego, Instagram Sandry Kubickiej, Youtube.com

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej