Sandra Kubicka pokazała ciało owinięta jedynie papierem. Zmysłowo?

19 maja 2020
Przez: : W.M.

Modelka zaprezentowała się swoim obserwatorom z zupełnie nowej strony. Sandra Kubicka pokazała ciało owinięta jedynie papierem toaletowym.

Jak przyznała Sandra, wzięła udział w jednym z challangów i przegrała.

Sandra Kubicka to jedna z najbardziej znanych polskich modelek, która z wielkimi sukcesami rozwija swoją karierę za granicą. Gdy miała 13 lat mama namówiła ją do udziału w konkursie piękności. To właśnie wtedy jej kariera w modelingu zaczęła nabierać rozmachu. Sandra już jako młoda dziewczyna wyjechała do Stanów Zjednoczonych i teraz może pochwalić się licznymi sukcesami. Kubicka ma na swoim koncie okładki w tak popularnych czasopismach, jak: „Playboy”, „Maxim”, „Glamour” czy „Joy”.

W Polsce głośno zrobiło się o Kubickiej również, gdy wzięła udział w 10. edycji „Tańca z gwiazdami”, w którym ostatecznie zajęła wysokie trzecie miejsce. Wówczas media wielokrotnie rozpisywały się o Sandrze, a także o jej życiu prywatnym. Modelka od pewnego czasu związana była z Kaio Alves Goncalvesem, z którym zaręczyła się kilka miesięcy temu. W lipcu tego roku miał odbyć się ślub pary, ale wydarzenie to stoi pod dużym znakiem zapytania. Kilka dni temu Kubicka przekazała swoim fanom, że zdecydowała się przeprowadzić do Polski i tym samym razem z narzeczonym postanowili zrobić sobie przerwę. Więcej o tym przeczytaj tutaj: Związek Kubickiej przeżywa kryzys! Modelka przeprowadza się do Polski.

Sandra Kubicka pokazała ciało owinięta jedynie papierem

Kubicka przez lata dumnie pracowała na swoje nazwisko i dziś pochwalić się może oczywiście dużą rozpoznawalnością. Jej popularność widoczna jest również w mediach społecznościowych. Sandrę na Instagramie obserwuje już prawie 580 tys. osób. Modelka jest bardzo aktywna w sieci i chętnie dzieli się ze swoimi followersami zdjęciami czy krótkimi relacjami.

Ostatnie zdjęcie, które zamieściła na profilu, wzbudziło niemałe zainteresowanie, gdyż modelka pokazała się w nietypowym wydaniu. Zobaczcie sami. Sandra Kubicka pokazała ciało, które owinięte jest jedynie papierem toaletowym. Jak przyznała modelka, wygląd jej spowodowany był przegranym challangem.

„Przegrałam challenge z @mtvpolska_official a o co chodzi? Dowiecie się już dzisiaj o 20.00 🤪”

Fani Sandry ochoczo komentowali nowe zdjęcie modelki

„Piękne ciało”

„Ty to nawet w papierze toaletowym super wyglądasz”

„Fenomenalnie”

Jesteście ciekawi, czego dokładnie dotyczył ten challange?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej