Sandra Kubicka pokazała synka! “Nosek po mamusi”

25 lutego 2024
Przez: : M.J

W mediach społecznościowych Sandry Kubickiej możemy oglądać liczne zdjęcia i nagrania, które pokazują przygotowania do przyjścia na świat jej pociechy. Teraz modelka zdecydowała się pokazać twarz swojego syna. Internauci zaczęli tłumnie komentować zamieszczone nagranie przyznając, że od samego początku widać ogromne podobieństwo do mamy. Zobaczcie sami, jak wygląda syn Sandry Kubickiej i Aleksandra Milwiw-Barona!

Ciąża Sandry Kubickiej

Baby Boom w polskim show-biznesie trwa w najlepsze. Jedną z gwiazd, która oczekuje przejścia na świat swojej pociechy jest Sandra Kubicka. Modelka w święta bożonarodzeniowe w ubiegłym roku poinformowała, że jej największe marzenie właśnie się spełnia i wraz z partnerem – Aleksandrem Baronem, oczekują pierwszego dziecka.

Od tej pory Sandra bardzo chętnie dzieli się z internautami przygotowaniami do porodu i powitania na świecie swojego maleństwa, zamieszczając liczne posty o tej tematyce na swoim Instagramie. Modelka przez całą ciążę pozostaje bardzo aktywna. Niedawno wyruszyła na rajskie wakacje na Filipiny, skąd dokładnie relacjonowała, jak spędza czas korzystając z uroków tego rajskiego zakątka świata.

Zobacz także: Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron zaręczyli się! Muzyk zaszalał z pierścionkiem!

Tak wygląda syn Kubickiej

Pomimo tego, że internauci codziennie mogą oglądać przygotowania do szczęśliwego rozwiązania modelki oraz jej coraz to większych rozmiarów brzuszek, Sandra od samego początku przyznawała, że nie zamierza pokazywać twarzy swojej pociechy w sieci. Modelka zrobiła jednak wyjątek. Zdecydowała się pokazać twarz swojego synka na nagraniu USG, które zamieściła na swoim profilu na Instagramie.

Internauci tłumnie komentują zamieszczone wideo Sandry i już widzą podobieństwo do mamy. To tylko niektóre z licznych komentarzy.

“Ewidentnie nosek po mamusi, śliczny bobuś❤️”

“Już widać podobieństwo do mamy😍”

“Jaki śliczny 😍😍do mamusi podobny będzie 😍”

A Wy, co uważacie?

Źródło: Instagram Sandry Kubickiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej