Sandra Kubicka ujawniła szczegóły ślubu z Baronem! Tak teraz się nazywa! [ZDJĘCIA]

11 kwietnia 2024
Przez: : M.J

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron zawarli związek małżeński w wyjątkowy dla nich sposób. Modelka niedawno ujawniła, że kilka dni temu odbyła się ich ceremonia ślubna. Co więcej, data tego wydarzenia okazała się być niezwykle symboliczna dla panny młodej. Teraz poznaliśmy kulisy tej wyjątkowej dla nich uroczystości. Tak wyglądały przygotowania do ślubu Kubickiej i Barona.

Baron i Kubicka już po ślubie

Ślub odbył się w sobotę, 6 kwietnia. Data ta, jak się okazało, miała dla Sandry Kubickiej szczególne znaczenie, choć wcześniej nie zdawała sobie sprawy z tego, jak symboliczne jest to połączenie. W swoim wpisie na mediach społecznościowych, Kubicka podzieliła się refleksją na temat tej daty, wyjaśniając, dlaczego jest dla niej tak istotna.

„06.04.2024 roku, w 50. rocznicę ślubu moich dziadków (totalny przypadek), wyszłam za mężczyznę moich marzeń. W moim domu zawsze obserwowałam dziadka, który zawsze stawiał babcię na pierwszym miejscu. Wiedziałam, że jeśli kiedykolwiek się ożenię, będzie to z mężczyzną, który będzie mnie kochał bezwarunkowo i bezgranicznie, tak jak moje dziadki kochają się do dziś” – napisała Kubicka.

Sandra Kubicka ujawniła szczegóły ślubu z Baronem / fot. Instagram.

Para zdecydowała się na kameralną ceremonię, w której uczestniczyło niewiele osób. Kubicka opisała ten dzień jako piękny, odbywający się w wyjątkowo przyjaznej atmosferze, z piękną pogodą. Jak podkreśliła, tak intymna atmosfera i prostota były dokładnie tym, czego sobie życzyła. W postscriptum Kubicka żartobliwie dodała, że teraz można się do niej zwracać jako “Baronowa”, nawiązując do nazwiska męża. Co więcej, od teraz nazywa się Sandra Milwiw-Baron.

“Podpisałam się ostatni raz jako Kubicka i wyszłam z urzędu jako Milwiw-Baron 🤍”

Szczegóły ślubu Sandry Kubickiej i Aleksandra Milwiw-Barona

Sandra na swoim Instagramie podzieliła się szczegółową relacją z tego wyjątkowego dnia. Zdradziła, że organizacją zajęła się 4 dni przed tym wielkim wydarzeniem.

“Wtorek 4 dni przed ślubem: pisze do @jovanaa_djurovic z pytaniem kiedy wraca z Aten bo w sobotę o 13 będzie ślub.. Udało się znaleźć datę przed porodem! padła.. 😂 Potem do moich dziewczyn @izakucmierowska & @ewa_pieczarka_art_hair “ej zrobicie mnie w sobotę na ślub?” 😁 Ewa do ostatniej chwili myślała, że czesze mnie jako gościa na wesele. Pół godziny przed wyjściem połączyła kropki, że to nasz ślub. 😂 Zadzwoniliśmy do rodzin i najbliższych, żeby powiedzieć, jaka jest sytuacja. Wszyscy byli przeszczęśliwi, w pełnym zrozumieniu i wsparciu. Niektórym powiedzieliśmy dopiero po fakcie, ale nikt nie miał pretensji, bo cytuje: „tylko Wy mogliście coś takiego odwalić” 😂 Już za dobrze nas znają”

Jak się okazuje, sukienka, która idealnie podkreśliła ciążowy brzuszek przyszłej mamy została zamówiona przez internet na stronie dla ciężarnych. Podczas ceremonii nie zabrakło wzruszających przysięg. Jak również podkreśliła Sandra, to jej mąż jest jej największym skarbem i dzięki niemu odrodziła się na nowo.

“Zadzwoniliśmy do rodzin i najbliższych, żeby powiedzieć, jaka jest sytuacja. Wszyscy byli przeszczęśliwi, w pełnym zrozumieniu i wsparciu. Niektórym powiedzieliśmy dopiero po fakcie, ale nikt nie miał pretensji, bo cytuje: „tylko Wy mogliście coś takiego odwalić” 😂 Już za dobrze nas znają. Sukienkę z dzianiny zamówiłam ze strony dla ciężarnych. Przeznaczona na baby shower, ale tylko w tą już się mieściłam. 🤭 Nadszedł ten dzień.. Napisaliśmy przysięgi, dostaliśmy drzewo od naszych świadków, które posadzimy w nowym domu, ubraliśmy sraki w ślubne szelki, wystroiliśmy się i poszliśmy powiedzieć sobie „tak” ✨

Na koniec dodała:

“Po wszystkim poszliśmy na obiad do @bailawarsaw, gdzie przyjaciele otworzyli dla nas wcześniej restaurację, abyśmy mieli pełną prywatność. Dziękujemy 💛 Wiecie, ile to dla nas znaczyło… Wróciliśmy do domu, położyliśmy się na kanapie, odpaliliśmy nasz ulubiony program @thevoicekidstvp i zasnęliśmy w siebie wtuleni. 🕊️✨ Dziadek i babcia wysłali nam certyfikat swojego ślubu.. okazało się, że to ich 50 rocznica ślubu ✨💛 Some things are meant to be.”

Zdjęcia z ceremonii ślubnej, które zostały opublikowane w sieci, pokazują uśmiechniętych nowożeńców, promieniujących szczęściem i miłością. To bez wątpienia dla nich wyjątkowy moment, który będą wspominać przez wiele lat.

Sandra Kubicka ujawniła szczegóły ślubu z Baronem / fot. Instagram.
Sandra Kubicka ujawniła szczegóły ślubu z Baronem / fot. Instagram.
Sandra Kubicka ujawniła szczegóły ślubu z Baronem / fot. Instagram.
Sandra Kubicka ujawniła szczegóły ślubu z Baronem / fot. Instagram.

Nie da się ukryć, że relacja pary była tematem wielu spekulacji i plotek, zwłaszcza gdy do mediów przedostały się informacje o kryzysie w ich związku. Jednakże, jak pokazuje ślub i oczekiwanie na pierwsze dziecko, ich uczucie zdołało przetrwać próby czasu i trudności.

Po raz kolejny gratulujemy!

Sandra Kubicka ujawniła szczegóły ślubu z Baronem / fot. Instagram.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej