Sandra Kubicka w obłędnym stroju kąpielowym!

27 stycznia 2020
Przez: : K.M.

Sandra Kubicka w obłędnym stroju kąpielowym! Zobacz, jak wygląda modelka w stroju zaprojektowanym przez polską stylistkę.

Sandra Kubicka to jedna z najbardziej znanych polskich fotomodelek. Od najmłodszych lat swoją przyszłość wiązała z modelingiem. Mając 13 lat, pod namową matki zgłosiła się do konkursu, w którym nagrodą był kontrakt z agencją modelek. Sandra nie wygrała castingu, lecz po krótkim czasie podpisała swój pierwszy kontrakt z agencją Next Model Management. Jej kariera rozwijała się w zawrotnym tempie. Dziś 24-latka ma na swoim koncie mnóstwo osiągnięć i należy do jednej z najbardziej rozpoznawalnych fotomodelek na świecie. Brała udział w sesjach zdjęciowych dla takich magazynów jak: Cosmopolitan, Glamour, InStyle, Maxim, Fashion Magazine. W 2017 roku znalazła się na rozkładówce amerykańskiego wydania Playboya, a znany miesięcznik Maxim umieścił Ją na liście 100 najseksowniejszych nazwisk Ameryki. Kubicka od 2008 roku mieszka w Miami, a niedawno zaręczyła się z Kaio  Alvesem  Goncalvesem.

Sandra, jak wiele gwiazd, uwielbia kontakt z fanami w social mediach, gdzie udostępnia fotki z sesji zdjęciowych i z życia prywatnego. Jej konto na portalu Instagram jest jednym z najczęściej odwiedzanych przez internautów. Fani uwielbiają oglądać zdjęcia gwiazdy, czego dowodem jest ponad pół miliona followersów ! Stylizacje, w których pokazuje się Sandra, pokochało tysiące fanów i przez wielu została uznana za jedną z najlepszych fotomodelek.

Sandra Kubicka w obłędnym stroju kąpielowym!

Ostatnio dodane zdjęcie przez Sandrę okazało się prawdziwym hitem ! Modelka pochwaliła się fotką ze słonecznego Miami, gdzie spędza wolny czas na jachcie w towarzystwie przyjaciół. Gwiazda oczarowała wszystkich swoim złotym strojem kąpielowym.Jak się okazało plażowy projekt pochodzi od znanej polskiej projektantki Marty Boliglov, właścicielki marki CHAOS FASHION. Większość komentatorów jest zgodnych, że strój, w którym pokazała się Sandra Kubicka, okaże się hitem lata !


So beautifulll <3

Perfect!

Niceeee ❤️❤️❤️❤️

Według nas Sandra Kubicka wygląda oszałamiająco w tym stroju, a jakie jest Wasze zdanie?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej