Sandra Kubicka wygina szczupłą sylwetkę w skąpym bikini! Wygląda obłędnie!

5 listopada 2020
Przez: : M.J

Sandra, która jest światowej sławy modelką, chętnie prezentuje swoje wdzięki na zdjęciach w mediach społecznościowych. Tym razem Sandra Kubicka wygina szczupłą sylwetkę w skąpym bikini, a pod zdjęciem jak zawsze nie brakuje komentarzy od zachwyconych jej formą internautów! Zobaczcie!

Modelka, która dała się poznać szerszemu gronu odbiorców, biorąc udział w programie „Taniec z gwiazdami” nie pozwala o sobie zapomnieć. Przypomnijmy, że w 10. edycji tanecznego show była jedną z faworytek do wygrania Kryształowej Kuli. Choć w branży modelingu jej nazwisko jest znane niemal na całym świecie, to do czasu wystąpienia w „TzG” jej popularność w Polsce była raczej umiarkowana.

Można również śmiało powiedzieć, że Sandra jest jedną z najprężniej działających gwiazd w mediach społecznościowych. Jej profil już teraz obserwuje ponad 600 tysięcy internautów, którzy mogą zobaczyć tam zarówno fragmenty z życia zawodowego, jak i prywatnego modelki. Nie da się ukryć, że jak na modelkę przystało, Kubicka może się pochwalić perfekcyjną sylwetką. Chociaż jak wiadomo, kosztowało ją to wiele wysiłku.

Jakiś czas temu wyznała, że cierpi na zespół policystycznych jajników i przez chorobę przytyła aż 19 kilogramów. Z powodu przytycia jej kariera wisiała na włosku.

Zobaczcie: Sandra Kubicka bez filtra i makijażu. „walczyłam z cera, + 17 kilogramami”

Jednak tamte czasy poszły już w zapomnienie, a najlepszym dowodem na to jest najnowsze zdjęcie modelki! Zobaczcie!

Sandra Kubicka wygina szczupłą sylwetkę w skąpym bikini!

Modelka wybrała się na wyczekiwane wakacje, a zdjęciami i nagraniami chętnie dzieli się na swoim Instagramie. Pojawiło się tam również zdjęcie, na którym Sandra Kubicka wygina szczupłą sylwetkę w skąpym bikini. Trzeba przyznać, że ciężko przeoczyć jej znakomitą formę!

„Trochę się rozpieszczam. ☀️ bardzo potrzebne wakacje. ☀️ Jestem najszczęśliwszy w bikini, ale już to wiecie. 😛”

Komentarze od internautów mówią same za siebie:

„O kobieto 🙈🔥🔥🔥🔥 OGIEŃ!”

„Udanego wypoczynku ! Ja podziwiam formę, nie zazdroszczę, bo wiem, że z nieba nie spadła, tylko Sandra na nią zapracowała!”

Musimy przyznać, że powyższe zdjęcie Sandry mogłoby być idealną motywacją dla kobiet, które chcą pozbyć się zbędnych kilogramów. Nie da się ukryć, że ciężką pracą można osiągnąć znakomite efekty, a Kubicka jest tego idealnym przykładem!

Jak podoba Wam się figura Sandry Kubickiej? Jak dla nas wygląda HOT!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej