Sandra Kubicka zdradziła, jak wygląda jej synek!

29 maja 2024
Przez: : W.M.

Sandra Kubicka i Alek Baron niespełna dwa tygodnie temu zostali rodzicami małego Leonarda. Dumni rodzice jeszcze przed narodzinami przekazali, że nie chcą pokazywać twarzy ich synka. Teraz Sandra Kubicka zdecydowała się zdradzić szczegóły dotyczące tego, jak wygląda mały Leoś.

Sandra Kubicka i Baron są już rodzicami, ich dziecko pojawiło się na świecie 16 maja. W związku z tym, że urodziło się przed terminem, wiązało się z to z podłączeniem ich synka do specjalnej aparatury. Leonard z każdym dniem udowadniał, że jest silnym chłopczykiem i świetnie sobie radził. Zaczął samodzielnie oddychać, a niedawno Sandra, która stara się na bieżąco przekazywać swoim obserwatorom uroki i trudy macierzyństwa, przyznała, że ich synek zaczął już samodzielnie jeść.
Informacją o tym, że Sandra i Alek doczekali się dziecka, podzielili się sami dumni rodzice. Jako pierwszy zrobił to Baron ze sceny podczas festiwalu w Sopocie, natomiast chwilę później na profilu Sandry pojawiło się wzruszające nagranie, na którym internauci zobaczyć mogli fragmenty nagrań ze szpitala.
Leonard Milwiw-Baron urodził się 16 maja, jednak w związku z tym, że chłopczyk przyszedł na świat przedwcześnie, musiał zostać w szpitalu pod opieką lekarzy. Kubicka i Baron bardzo przeżywali ten fakt, a jak przyznała mama Leosia, najtrudniejsze były dla niej wieczory, kiedy nie mogła być u boku swojego dziecka.

Zobacz także: Sandra Kubicka tęskni za dzieckiem: “najgorsze są wieczory

Jak wygląda dziecko Sandry Kubickiej i Barona?

Jeszcze przed porodem Sandra starała się pokazywać swoim licznym obserwatorom na Instagramie, jak przygotowuje się do roli bycia mamą. Gdy 29-latka urodziła synka, nie zapomniała o swoich followersach i stara się dzielić z nimi swoimi odczuciami.
Ostatnio młoda mama pochwaliła się, że Leoś zaczął samodzielnie jeść, a także zdradziła, jak wygląda ich synek.

Chociaż jak warto dodać, jeszcze przed porodem Sandra i Baron zapewniali, że nie będą pokazywać w sieci twarzy swojej pociechy, Kubicka szczegółowo opisała swoim fanom, jak wygląda ich synek! Okazuje się, że mały Leoś wiele cech z wyglądu odziedziczył po swojej mamie i jak przyznała dumna Sandra, chłopczyk ma po niej nosek, usta, kolor skóry, włosów czy oczy. Jak dodała młoda mama, po swoim ojcu ma natomiast uszy i nogi.

“Pytacie, czy jest bardziej podobny do mnie, czy do Alka. Do Alka. (…) Ale oprócz tego, że jest podobny do Alka, ma moje oczy (…). Ma moje usta, (…) ma mój nos, ma uszy Alka, ma mój kolor skóry i kolor włosów. A reszta cały Alek – szczęka, nogi (…) “

“Jest przepięknym chłopcem” – dodała

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej