Połącz się z nami

Sandra Mosakowska nie radzi sobie z krytyką? Internautka dostała srogą reprymendę!

Sandra Mosakowska

Z życia gwiazd

Sandra Mosakowska nie radzi sobie z krytyką? Internautka dostała srogą reprymendę!

Jedna z byłych już uczestniczek programu „Hotel Paradise” jest bardzo aktywna w sieci, ale ostatni przykład pokazuje, że nie lubi gorzkich słów od internautów. Sandra Mosakowska nie radzi sobie z krytyką?

Chociaż Sandra zakończyła już swoją przygodę z reality-show, widzowie wciąż interesują się jej losami i śledzą jej aktywność w sieci. Niestety poza ciepłym odbiorem od strony internautów, zdarza się także i krytyka. Jak Mosakowska na nią reaguje? Zobaczcie sami.

Sandra Mosakowska to jedna z byłych uczestniczek najnowszego reality-show stacji TVN7 „Hotel Paradise”. Atrakcyjna blondynka rozpoczynała swoją przygodę z programem już w pierwszym odcinku. Wszystko wskazywało na to, że razem Maciejem, z którym stworzyła układ i była w parze przez kilka tygodni mieli szansę dotrzeć aż do finału. Sandra i Maciek wielokrotnie podkreślali, że mimo ich nie połączyło ich uczucie, darzą się wzajemnym szacunkiem i bardzo ufają.

Niestety losy Sandry Mosakowskiej w programie „Hotel Paradise” skomplikowały się, gdy próg rajskiego hotelu przekroczyła nowa uczestniczka Marta. Brunetka momentalnie wpadła w oko Maćkowi i przy najbliższym rajskim rozdaniu dotychczasowy parter Sandry zdecydował, że przygodę w programie woli kontynuować właśnie z Martą.

Sandra Mosakowska nie radzi sobie z krytyką?

Nie da się ukryć, że Sandra była jedną z najbardziej barwnych uczestników reality-show. Chociaż widzowie nie mogą oglądać jej już na ekranach telewizorów w „Hotelu Paradise”, mają okazję śledzić jej losy poprzez media społecznościowe.

Profil Sandry z „Hotelu Paradise” śledzi już prawie 60 tys. obserwatorów, a liczba ta rośnie z dnia na dzień. Niedawno Mosakowska udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym wspomina swój wyjazd na Bali, gdzie kręcone były odcinku reality-show, w którym wzięła udział.

Chociaż wiele zdjęć, które publikuje Sandra, cieszy się bardzo pozytywnym odbiorem internautów, zdarzają się także nieprzyjemne komentarze ze strony obserwatorów. Jak się okazuje, Sandra nie radzi sobie z krytyką i bardzo ostro reaguje na zaczepki. Przykładem może być jej ostatnia odpowiedź na uwagę odnośnie doczepianych włosów.

„Zdejmij te ohydne doczepy. Jesteś piękna, młoda. Po co się oszpecasz tych sztucznym włosiem?” – zapytała internautka

„Nie pisz mi co mam robić” – ostro odpowiedziała Mosakowska

Chociaż nie jest to przyjemne, bycie osobą znaną poza uwielbieniem, wiązać się może także i z krytyką.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry