Połącz się z nami

Sandra Naum: [wiek, kariera, Miss Polski, Instagram]

Opisy gwiazd

Sandra Naum: [wiek, kariera, Miss Polski, Instagram]

Sandra Naum to jedna ze szczęśliwych finalistek konkursu Miss Polski 2020, który odbędzie się już 17 stycznia 2021 roku. Niewątpliwie, już jest to duże wyróżnienie, lecz każda z dziewczyn chciałaby sięgnąć po najwyższe miejsce w ostatecznej klasyfikacji. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jej temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Sandra Naum: wiek

Z informacji zamieszczonych w sieci, możemy dowiedzieć się, że kandydatka do zdobycia tytułu Miss Polski 2020 urodziła się w 1998 roku, w związku z czym ma 22 lata. Wiadomo również, że swoje urodziny obchodzi 20 listopada. Sandra mierzy 172 centymetry. Pochodzi z Łączy. Co ciekawe, jest studentką Akademii Teatralnej w Warszawie i to z tą branżą wiąże swoją przyszłość zawodową. Podczas gali finałowej będzie reprezentować Małopolskę.

Sandra Naum: kariera

Okazuje się, że Sandra nie ma dużego doświadczenia w konkursach piękności. Pierwszym, w którym zdecydowała się wziąć udział były wybory Miss Małopolski. Jak sama przyznała, między innymi zrobiła to za namową mamy. W przeszłości ona także występowała w wyborach miss, a nawet zdobywała tytułu i wyróżnienia. 22-latka finalnie zdobyła tam III wicemiss, lecz tym samym zyskała pierwsze doświadczenia. Zapewnia, że taka rywalizacja bardzo przypadła jej do gustu.

Sandra Naum: Miss Polski 2020

Wybory Miss Polski 2020 będą miały miejsce 17 stycznia 2021 roku. Transmisja gali finałowej odbędzie się na antenie Polsatu o godzinie 20.00, co niewątpliwie przyciągnie przed telewizory liczną widownię. Wśród dwudziestu czterech pięknych kobiet z całej Polski, jest także Sandra.  Możemy być pewni, że dla każdej z nich to wielkie wydarzenie, a dla większości także spełnienie marzeń.

Sandra Naum: Instagram

Kandydatka do zdobycia tytułu Miss Polski 2020 prowadzi swój profil na Instagramie pod nawą @sandra_naum. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 3,5 tysiąca użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry