Sara Boruc pokazała synka i zdradziła intymne szczegóły porodu! „Przywitaliśmy naszego synka w zaciszu własnego domku”!

7 maja 2019
Przez: : M.J

Sara Boruc-Mannei na swoim profilu w mediach społecznościowych pokazała zdjęcie niemowlaka. Już wiadomo, jak wygląda syn byłego bramkarza reprezentacji Polski Artura Boruca, jednak Mannei postanowił również zdradzić, jak przebiegał jej domowy poród! Co napisała?

Sara i Artur Boruc zostali rodzicami

Kilka dni temu para poinformowała na swoich profilach w social mediach, że zostali po raz pierwszy rodzicami chłopczyka. Artur Boruc z żoną dali synkowi na imię Noah i przy okazji pochwalili się nagraniem, zaraz po zakończonym porodzie. Pod filmikiem od razu pojawiła się lawina komentarzy z gratulacjami. 35-letnia Sara Boruc zdradziła, że rodziła w wodzie.

Zobacz także: Sara Boruc skomentowała doniesienia o nieślubnym dziecku męża

Teraz jednak zdecydowała się całkowicie odkryć przed internautami i opublikowała wpis z praktycznie szczegółowym opisem swojego porodu. Zobaczcie!

Intymne wyznanie Sary Boruc po porodzie

Jak się okazało, dziecko Artura i Sary przyszło na świat w domu, a przy porodzie była obecna prawie cała ich najbliższa rodzina. Jak napisała celebrytka, wraz z jej mężem były, jej siostra Ines i mama.

„Mój superbohater Nono… Nawet nie wiem, od czego zacząć.. Spełniło się nasze ogromne marzenie-przywitaliśmy naszego synka w zaciszu własnego domku, bez zgiełku szpitala, niepotrzebnego zamętu, bez znieczulenia. Mogliśmy doświadczyć wszystkiego sto razy bardziej, dokładniej, mocniej”– zaczęła komentarz pod zdjęciem maluszka.

„Artur nie puścił mnie nawet na moment, trzymał tak mocno, jakby bał się, że utonę. Nie dałabym rady bez niego. Inusia głaskała po głowie, mami zapaliła świeczki. Było idealnie, perfekcyjnie, pięknie!”.

Sara zapewniła również, że chociaż sam poród był bardzo bolesny, to będzie to dla niej jeden z najwspanialszych momentów.

„Nie będę udawała, że nie bolało. Ból porodowy może zrozumieć tylko kobieta, która go doświadczyła, ale cieplutka woda w basenie naprawdę pomaga. Dziś już go nie pamiętam.. Za to na zawsze zachowam w sercu te niesamowite 85 minut naszego życia. Kocham, dziękuję” – napisała na zakończenie Sara Boruc.

Pod postem od razu pojawiło się mnóstwo gratulacji i ciepłych słów skierowanych do całej rodziny. Również na profilu bramkarza, możemy zobaczyć zdjęcie ich nowo narodzonego synka z podpisem

„Taaaaki będę duży”.

Noah to pierwszy synek małżeństwa, para wychowuje również wspólną córkę Amelię, oraz córkę z poprzedniego związku Sary, Oliwię. Artur ma również syna z poprzedniego małżeństwa, Aleksandra.

Sara Boruc nie była jedyną gwiazdą, która urodziła w domowym zaciszu. Swojego czasu mówiło się, że o takim porodzie marzy również księżna Sussex, której synek pojawił się wczoraj na świecie. Jednak do tej pory nie wiadomo, gdzie tak naprawdę rodziła Meghan Markle.

Co sądzicie, o tak szczegółowym opisie porodu celebrytki?

Źródło: Instagram Sary Boruc

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz