Połącz się z nami

Sara Egwu-James pojawiła się na scenie „The Voice Kids”. Trenerzy zaniemówili [VIDEO]

sara egwu-james

Rozrywka

Sara Egwu-James pojawiła się na scenie „The Voice Kids”. Trenerzy zaniemówili [VIDEO]

Już w sobotę 27 lutego pierwszy odcinek najnowszej edycji „The Voice Kids”. Na scenie przed jurorami zaśpiewa między innymi Sara Egwu-James. Jej wykonywanie piosenki Demi Lovato wprawi ich w osłupienie.

Szansę na zwycięstwo 4. edycji muzycznego show „The Voice Kids” będzie miała utalentowana 12-latka. Posłuchajcie, jak śpiewa. To ona zostanie niekwestionowaną faworytką tej edycji? Internauci nie mają wątpliwości.

Program „The Voice Kids” zadebiutował w polskiej telewizji na początku 2018 roku. Talent-show, w którym do walki o zwycięstwo stają dzieci posiadające nieprzeciętny talent wokalny, w krótkim czasie stał się prawdziwym hitem stacji TVP.

W nowym sezonie w roli jurorów ponownie zobaczymy Cleo, Dawida Kwiatkowskiego oraz chłopaków z zespołu „Afromental” – Thomsona i Barona.

Sara Egwu-James pojawiła się na scenie „The Voice Kids”

Pierwszym etapem „The Voice Kids” są „przesłuchaniach w ciemno”, w których na scenie przed jurorami zaprezentują się uczestnicy wyłonieni podczas pre-castingów produkcyjnych. Młodzi wokaliści wykonają przed odwróconymi do nich trenerami utwór. Jeśli uczestnicy zrobią na nich wrażenie, ci odwrócą się, co da im szansę na dalszy udział w programie.

Jedną z uczestniczek, która weźmie udział w zbliżającej się wielkimi krokami 4. edycji „The Voice Kids”, jest Sara Egwu-James. 12-latka uczy się śpiewu w szkole muzycznej w Słubicach. Sara wykona przed jurorami utwór Demi Lovato „Anyone”, a jej śpiew wprawi jurorów w prawdziwe osłupienie. Zobaczcie video.

Wykonanie piosenki przez Sarę zachwyciło także internautów, którzy już wróżą 12-latce finał i zwycięstwo w „The Voice Kids”.

„ALE MAM CIARY, CHCE SARĘ W FINALE AAA”

„Już wiemy kto wygra nie bylo ani jednego odcinka ale juz wiemy”

„Faworytka moja.. następczyni Roxie”

A jak Wam podoba się wykonanie piosenki przez Sarę Egwu-James? Myślicie, że to ona zostanie faworytką 4. edycji „The Voice Kids”?

Przypominamy, że pierwszy odcinek najnowszego sezonu już w najbliższą sobotę o 20.00 w TVP2.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry