Sara Jezuit: [wiek, Hotel Paradise, Instagram]

30 września 2021
Przez: : KS

Sara Jezuit to kolejna z singielek, która weźmie udział w programie Hotel Paradise 4. Czy na malowniczym Zanzibarze będzie szukać miłości, czy bardziej skupi się na strategii, aby dotrzeć do finału i wygrać gotówkę? Sprawdźmy, co o niej wiadomo!

Sara Jezuit: wiek

Sara meldując się czwartej edycji programu Hotel Paradise, zdradziła kilka podstawowych informacji na swój temat. Między innymi, dziewczyna powiedziała, że ma 23 lata, a na Zanzibar przyleciała prosto z Dębicy, gdzie na co dzień przebywa. Zdecydowanie jest fanką dobrej zabawy i chętnie bierze udział w różnego rodzaju festiwalach.

23-latka pracuje w hotelu. Mianowicie, jest tam kelnerką. Duża uwagę przykuwają tatuaże, które licznie zdobią jej ciało. Piękna blondynka na pewno może podobać się mężczyzną. Być może wpadnie w oko któremuś z mieszkańców Hotelu Paradise.

Sara z Hotel Paradise nie ukrywa, że należy do bardzo odważnych osób. Wyjście ze swojej strefy komfortu nie stanowi dla niej najmniejszego problemu. Zapewnia, że szybko da się poznać z energicznej i spontanicznej strony. Zdradziła także, że uśmiech niemal nie schodzi jej z twarzy.

Zobacz także: Co wiemy o Michale z Hotel Paradise 4?

Sara Jezuit – uczestniczka Hotelu Paradise

Sara Jezuit: Hotel Paradise

Uczestnicy programu Hotel Paradise 4 coraz bardziej zaczynają skupiać się na wygranej. Wśród nich dochodzi do układów, które niejednokrotnie powodują kłótnie i starcia pomiędzy niektórymi z zameldowanych w hotelu.

Dynamiki wydarzeniom dodaje fakt, że co jakiś czas z programem żegnają się uczestnicy, którzy zostają bez pary. Ich miejsce zajmują nowi bohaterowie. Tym razem do Hotel Paradise 4 wejdzie atrakcyjna Sara.

Dziewczyna nie ukrywa, że jej zdaniem to mężczyzna powinien zrobić pierwszy krok ku relacji z kobietą. Sama przyznaje, że nie lubi grać, a wiec wszystko wskazuje na to, że do Hotel Paradise 4 przyszła, aby poznać ciekawych ludzi.

Sara Jezuit: Instagram

Nowa uczestniczka Hotel Paradise 4 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @sarajezuit_. Jesteśmy pewni, że po udziale w programie dziewczynie przybędzie wielu nowych obserwujących.

Źródło: Instagram Hotelu Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej