Połącz się z nami

Sara Prokopek: [wiek, Hotel Paradise, Instagram]

Sara Prokopek w Hotelu Paradise

Opisy gwiazd

Sara Prokopek: [wiek, Hotel Paradise, Instagram]

Sara Prokopek to nowa uczestniczka Hotelu Paradise, która do pozostałych dołączy już dziś wieczorem. Nie da się ukryć, że wszystko wskazuje na to, że może naprawdę namieszać w dotychczasowych parach. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jej temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Sara Prokopek: wiek

Niewątpliwie, jedną z najczęściej wyszukiwanych w sieci informacji na temat Sary, będzie jej wiek. Otóż, okazuje się, że nowa uczestniczka programu Hotel Paradise ma 27 lat. Na pewno zwróci na siebie uwagę dzięki egzotycznej urodzie, obok której nie przejdzie obojętnie wielu mężczyzn. Na chwilę obecną nie znamy jeszcze jej korzeni, lecz możecie być pewnie, że dziewczyna opowie o nich, kiedy tylko dołączy do pozostałych uczestników zamieszkujących Hotel Paradise.

Zobacz także: Niespodziewany pocałunek uczestników Hotel Paradise

Sara Prokopek: czym się zajmuje

W sieci można dotrzeć do informacji, że Sara pracuje jako stewardessa. W związku z tym, niewątpliwie odwiedziła już wiele krajów, w których miała okazję poznać nowe kultury oraz zwiedzić najpiękniejsze miejsca. Oprócz tego, wiadomo, że ważną rolę w jej życiu odgrywa aktywność fizyczna. Nie tylko ćwiczy na siłowni, ale także często biega. Wszystko wskazuje na to, że problemów nie sprawia jej także pozowanie przed obiektywem. Ciekawe, czy równie pewnie będzie czuła się przed kamerami na Rajskiej Wyspie.

Sara Prokopek: Hotel Paradise

Wydarzenia w trzeciej edycji programu Hotel Paradise niezmiennie zaskakują widzów, którzy zdążyli już wypatrzeć swoich ulubieńców. W związku z tym, mocno przeżywają konflikty, rozstania oraz odejście z produkcji uczestników, którzy wzbudzili ich sympatię. Jesteśmy przekonani, że edycja ta dostarczy im jeszcze wielu emocji. Sara wygląda na osobę pewną siebie, która naprawdę może namieszać w dotychczasowych parach. Myślicie, że uda jej się znaleźć wspólny język z pozostałymi zameldowanymi w Hotelu Paradise?

Czy Sarze Prokopek uda się zdobyć sympatię telewidzów?

Sara Prokopek: Instagram

Sara prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @saraa_kropka. Aktualnie, jej aktywność śledzi tam ponad 2,5 tysiąca użytkowników, lecz jesteśmy przekonani, że liczba ta szybko wzrośnie.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry