Saszan zaręczyła się – gwiazda pochwaliła się okazałym pierścionkiem!

2 stycznia 2022
Przez: : MC

Saszan przyjęła zaręczyny! Parter artystki postanowił oświadczyć się w Sylwestra. W sieci pojawiło się nagranie z tego niezwykle wzruszającego momentu, a sama gwiazda pochwaliła się okazałym pierścionkiem.

View this post on Instagram

A post shared by SASZAN (@saszan)

Kariera

Saszan, a właściwie Roksana Pindor to znana piosenkarka i influencerka, która sprawdza się również w roli prowadzącej programów rozrywkowych. Swoją karierę rozpoczęła od publikowania utworów w serwisie YouTube. Piosenki skradły serca mnóstwa osób, a co za tym idzie – wkrótce podpisała kontrakt z wytwórnią. Artystka ma na swoim koncie mnóstwo wygranych konkursów, a także brała udział w eliminacjach do Eurowizji.

Zobacz także: Saszan będzie reprezentować Polskę na Eurowizji?

Gwiazda aktywnie działa również w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami, a także przeprowadza liczne kampanie reklamowe. Na ten moment profil Saszan na Instagramie śledzi ponad 200 tys. osób, co jest niezwykle imponujących wynikiem. Ponadto piosenkarka dała się poznać szerszej publice jako prowadząca Celebrity Splash!Lip Sync Battle Ustawka, Fame czy Shame, a także była jurorką w programie Śpiewajmy razem. All Together Now.

View this post on Instagram

A post shared by SASZAN (@saszan)

Saszan zaręczyła się

2022 rok rozpoczął się dla artystki wyjątkowo dobrze. Podczas nocy Sylwestrowej Saszan przyjęła oświadczyny! Radosną nowiną pochwaliła się za pośrednictwem Instagrama, na którym opublikowała serię zdjęć, nagranie oraz opis:

“POWIEDZIAŁAM TAK!!!!!!!!!!!!💍 Nie mogę w to uwierzyć, jestem taka szczęśliwa, że ryczę cały dzień!!! Barti będzie moim mężem!!” – napisała w poście Roksana.

Oprócz filmu z zaręczyn, Saszan pokazała również pierścionek, który otrzymała od swojego wybranka. Wysadzany kamieniami pierścionek robi wrażenie. Zobaczcie sami!

Pierścionek zaręczynowy Saszan

Pod postem nie zabrakło życzeń, gratulacji i miłych słów. Internauci zasypali gwiazdę masą komentarzy, wśród których czytamy:

“ojeju! jakie to uroczeee! gratulacje dla Was ♡”

“aż się popłakałam… gratulacje ❤️❤️❤️ kocham Was razem i totalnie na to czekałam!!”

“Wspaniałości 😍”

My również dołączamy się do życzeń, gratulujemy!

źródło: Instagram Saszan

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz