Połącz się z nami

Sceny łóżkowe w „Love Island”! Ada i Dominik poszli na całość?!

News

Sceny łóżkowe w „Love Island”! Ada i Dominik poszli na całość?!

Emocje w programie sięgają zenitu. Pierwsza z par udała się do kryjówki i rozgrzała widzów do czerwoności. Sceny łóżkowe w „Love Island”!

Ola i Rafał przeprowadzili szczerą i wzruszającą rozmowę. Mężczyzna wyznał, że kobieta jest dla niego bardzo ważna i zastępuje mu w wilii jego bliskie osoby. Wzruszona Ola przyznała, że słowa Rafała zrobiły na niej ogromne wrażenie.

Sceny łóżkowe w „Love Island”! Ada i Dominik poszli na całość?!

 Decyzją wyspiarzy to Dominik i Ada skorzystali z propozycji spędzenia nocy w kryjówce. Chociaż Ada zapewniła, że nie pójdzie na całość, to czy jednak nie uległa pokusie?  

Nazajutrz rano mieszkańcy wyczekiwali na powrót z kryjówki Dominika i Ady. Z ogromnym zaciekawieniem słuchali tego, co maja im do powiedzenia po wspólnie spędzonej nocy. Ku ich rozczarowaniu para przyznała, że oprócz przytulasów do niczego więcej nie doszło.  

View this post on Instagram

Ada i Dominik wolą jeszcze poczekać 😉#doslubu #loveislandwyspamilosci #loveisland2020 #kryjowka

A post shared by Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci) on

Alicja i Mika zbliżyli się do siebie. Mężczyzna poprosił blondynkę o masaż karku przy czym oboje świetnie się bawili. Czyżby szykował się nowy romans?

Pomiędzy Olą i Rafałem pojawiły się pierwsze zgrzyty. Mężczyzna stwierdził, że nie chce zbyt wiele wiedzieć o swojej partnerce. Przyznał, że woli beztroską Olę niż wiedzieć o niej za dużo i się rozczarować. Dziewczyna nie podzielała zdania swojego ukochanego, tłumacząc, że zycie to nie sielanka. Ostatecznie jednak doszło pomi,ędzy nimi do porozumienia.

Islandersi mieli okazję sprawdzić się w roli rodeo ujeżdżając byka, a później ratując swoje wybranki. Na Alicji zdecydowanie największe wrażenie zrobił Mika.

Ola zwierzyła się Oliwii, że miała pierwszą sprzeczkę z Rafałem. Przyznała, że obawia się, że jej partner ma niezakończoną sprawę ze swoją poprzednią dziewczyną. Mężczyzna ewidentnie unika tematów związanych ze swoją przeszłością i życiem w Polsce.

Julia i Dominik- szykuje się nowy romans?

Ogromnym zaskoczeniem była rozmowa Dominika i Julii. Oboje zgodnie przyznali, że się sobie podobają, a co więcej poczuli motylki w brzuchu. Wszystko wskazuje na to, że Ada dostanie kosza, gdyż Julka zasugerowała, że podczas przeparowania wybierze Dominika. Mężczyzna również nie krył ogromnego zafascynowania seksowną blondynką.

W wilii pojawiła się Karolina, która czytała komentarze internautów na temat uczestników. Mieszkańcy willi mieli odgadnąć o kim mowa.

Julia i Ada odbyły szczerą rozmowę. Julka wyznała, że podczas rozmowy z Dominikiem miała motyle w brzuchu. Ada natomiast przyznała, że nie miała tego uczucia. Zapewniła, że nie stanie na drodze Julce i Dominikowi i nie zamierza po raz kolejny za nim biegać.

Wszystko wskazuje na to, że kolejne przeparowanie będzie obfitowało w spore zmiany!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry