Połącz się z nami

Sekret diety Dody. Co robi, że tak świetnie wygląda?

Sekret diety Dody

Zdrowie i dieta

Sekret diety Dody. Co robi, że tak świetnie wygląda?

Dorota od jakiegoś już czasu na Instagramie pisze o tym, że tak smukłej sylwetki jeszcze nigdy nie miała. Jej zdjęcia zwłaszcza w skąpych strojach rzeczywiście robią wrażenie. Fani są bardzo ciekawi, co robi, że tak świetnie wygląda. Przekonajcie się zatem, jaki jest sekret diety Dody!

Piosenkarka jest obecnie bardzo zapracowana, gdyż trwają prace nad filmem „Dziewczyny z Dubaju” w reżyserii Marii Sadowskiej. Przypomnimy, że ona razem ze swoim mężem są jego producentami. Doda dużo czasu spędza na planie zdjęciowym, co pokazuje na Instagramie. Chętnie publikuje zdjęcia z pracy nad filmem, gdzie prezentuje również swoje piękne ciało!

Trzeba przyznać, że ma się czym chwalić!

View this post on Instagram

Praca wre🎬🌪

A post shared by LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) on

Ostatnio na Instagramie w odpowiedzi na wiele pytań fanów Doda zamieściła bardzo obszerny wpis. Napisała w nim, co stoi za jej smukłą sylwetką. Opowiedziała też o tym, że zamiłowanie do sportowego trybu życia zaszczepił w niej tata, który był olimpijczykiem. Ona zaś również trenowała zawodowo.

„Mój ojciec jest olimpijczykiem i był moim trenerem, więc uprawiam sport od dziecka, przez jakiś czas nawet Wyczynowo, byłam medalistą mistrzostw w biegu na 100 m i skoków Dal.skończyłam szkole sportową i zdrowy Tryb życia mam wpojony od małego.”

Sekret diety Dody. Co robi, że tak świetnie wygląda?

Sport towarzyszył Dodzie od dziecka i ma dla niej wielkie znaczenie. Artystka podkreśla jednak, że za jej smukłą sylwetkę odpowiada przede wszystkim odpowiednia dieta.

„Sport w moim życiu zawsze był na drugim miejscu po muzyce. Czy kiedykolwiek byłam tak smukła i zgrabna jak teraz? Nie. Czy ćwiczę więcej? Nie. Szczerze mówiąc, to nawet mniej, bo podczas planu filmowego raz w tygodniu przez godzinę. Kluczem do szczupłej sylwetki jest DIETA. Choć ja to nazywam stylem życia.”– napisała Doda

View this post on Instagram

Ponieważ na 10 wiadomości od Was ,połowa dotyczy pytań o to co jem i jak ćwiczę to mam nadzieje ze poniższa odpowiedź będzie zadawalająca.Najpierw Garść faktów: Mój ojciec jest olimpijczykiem i był moim trenerem więc uprawiam sport od dziecka, przez jakiś czas nawet Wyczynowo, byłam medalistą mistrzostw w biegu na 100 m i skoków Dal.skończyłam szkole sportową i zdrowy Tryb życia mam wpojony od małego. Kiedy wchodziłam w wiek dojrzewania,A moje rówieśniczki miały typowy na ten okres czasu szczupłe nogi i ręce, Ja miałam ostro już zarysowy biceps i trójgłowy;)I choć czasy się zmieniły,a dzisiejsza młodzież od jedzenia nafaszerowanego sterydami i cukrem już nie przypomina tej którą ja pamiętam o co najmniej 2 rozmiary, to jedno pozostało ciągle to samo: Sport w moim życiu zawsze był na drugim miejscu po muzyce. Czy kiedykolwiek byłam tak smukła i zgrabna jak teraz? Nie. Czy ćwiczę więcej. Nie. Szczerze mówiąc to nawet mniej bo podczas planu filmowego raz w tygodniu przez godzinę.Kluczem do szczupłej sylwetki jest DIETA. Choć ja to nazywam stylem życia. Cukru nie jem od 15 lat, nabiału od ponad 6.Moja sylwetka na przełomie dekady zmieniała się wielokrotnie i choć zawsze byłam wysportowana to nigdy nie byłam tak zadowolona z niej jak teraz. Samodyscyplina ,higiena życia , wysiłek ,konsekwecja to jest coś co ja PO PROSTU LUBIĘ. Mi nie daje satysfakcji kiedy zjem fastfood , mi daje satysfakcję kiedy tego nie zrobię. Taka już jestem. I nie, nie czuje żadnych wyrzeczeń ,jedyne co czuje to dumę. Jem systematycznie, wartościowe produkty, zbilansowane posiłki. Sen i jedzenie jest dla mnie NAJWAŻNIEJSZE! Po przeanalizowaniu wszystkiego uważam że największą rolę w tym odegrało OGRANICZENIE DO MINIMUM od 3 lat alkoholu oraz mięsa( ryby jem). Co oznacza minimum dla mnie?spotkanie ze znajomymi na wino raz na trzy miesiące. Sorry Not sorry.Mój organizm odmłodniał fizycznie i psychicznie ,widzę zmiany gołym okiem i czuję się rewelacyjnie. Szczególnie młodych ludzi namawiam do ograniczenia alkoholu: kobietom zabiera urodę ,starzeją się szybciej.Zabawa zabawą ( starej rockendrolówie tłumaczyć nie trzeba 🙃)ale pamiętajcie…czym skorupka za młodu nasiąknie…

A post shared by LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) on

Dorota zdradziła, że 15 lat temu wyeliminowała, ze swojego jadłospisu cukier. Od 6 lat nie jada zaś nabiału, jednak największe zmiany w sylwetce zauważyła po tym, jak w swojej diecie ograniczyła mięso i alkohol.

„Sen i jedzenie jest dla mnie NAJWAŻNIEJSZE! Po przeanalizowaniu wszystkiego uważam, że największą rolę w tym odegrało OGRANICZENIE DO MINIMUM od 3 lat alkoholu oraz mięsa ( ryby jem)… Mój organizm odmłodniał fizycznie i psychicznie ,widzę zmiany gołym okiem i czuję się rewelacyjnie. „

Doda faktycznie dawno nie miała tak zachwycającej sylwetki, co pokazuje na każdym zdjęciu zamieszczonym w mediach społecznościowych. Osiągnęła to z pewnością dzięki swojej wytrwałości i konsekwencji. Dużą pomocą w utrzymaniu zdrowo zbilansowanej diety pomaga jej jednakże catering dietetyczny.

… co do diety czy kaloryczności, która będzie dla Was dobra proszę kierujcie do @kukula_healthy_food, nie do mnie pleaseeeeee🙏🏻. Oni pomagają mi utrzymać formę od prawie 2 lat”

Zobaczcie także: Gwiazdy na dietach pudełkowych. Kto z nich korzysta?

My oczywiście gratulujemy Dorocie postawy, wytrwałości i konsekwencji w swojej pracy nad sylwetką. Jeżeli chodzi o dietę pudełkową, to z pewnością bardzo dobre rozwiązanie dla zapracowanych.

A Wy co o tym sądzicie?

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry