Połącz się z nami

Sensacyjne wieści w sprawie śmierci aktora z „Klanu”! Prokuratura bada sprawę!

Sensacyjne wieści w sprawie

News

Sensacyjne wieści w sprawie śmierci aktora z „Klanu”! Prokuratura bada sprawę!

W mediach pojawiły się sensacyjne wieści w sprawie śmierci Michała Kasprzaka, którego wielu widzów może pamiętać z roli w popularnym serialu „Klan”. Wokół śmierci 35-latka pojawiło się mnóstwo kontrowersji i w całą sprawę włączyła się prokuratura. Okazuje się, że śledztwo toczy się w sprawie „nieumyślnego spowodowania śmierci”!

Michał Kasprzak dał się poznać widzom, występując w takich serialach jak: „Klan”, „Na Wspólnej” czy „M jak Miłość”. Co ciekawsze, popularność przyniosły mu również role w filmach dla dorosłych, w których Kasprzak był znany pod pseudonimem Toxic Fucker. Trzeba również dodać, że przed śmiercią Michał zagrał w filmie, którego producentką jest Doda, a mowa o „Dziewczynach z Dubaju”.

„Zagrał w filmie sceny erotyczne oraz normalne. Bardzo zapisał się w mojej pamięci jako serdeczny, spokojny i ciepły człowiek. Bardzo pomocny. Na pewno byłby wspaniałym kolegą”– powiedziała Doda po śmierci Kasprzaka w „SE”.

Aktor niespodziewanie zmarł 30 października, dwa miesiące przed swoimi 36 urodzinami. Kasprzaka znaleziono w mieszkaniu znajomych i jak do tej pory nie było wiadomo, dlaczego doszło do jego śmierci. Teraz w mediach pojawiły się sensacyjne wieści w sprawie śmierci Michała Kasprzaka! Zobaczcie!

Sensacyjne wieści w sprawie śmierci Michała Kasprzaka!

W sieci zaczęły pojawiać się informacje na temat tego, że powodem śmierci aktora były narkotyki, bądź samobójstwo. Z tą informacją nie zgadza się Doda, która na tyle zdążyła poznać 35-latka, że nie wierzy w to, że mógł on odebrać sobie życie. Co więcej, wątpliwości w tej sprawie ma wyjaśnić prokuratura.

„Fakt” dokonał sensacyjnych ustaleń w sprawie śmierci aktora. Jak się okazuje, śledztwo, które zostało wszczęte zaraz po śmierci Kasprzaka, jest prowadzone z artykułu 155 kodeksu karnego:

„Kto nieumyślnie powoduje śmierć człowieka, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5″

By dowiedzieć się, jaka była faktyczna przyczyna śmierci 35-latka, potrzebne są analizy medyków sądowych. W tej chwili badane są próbki pobrane z ciała zmarłego aktora, a ich wyniki poznamy dopiero za około 2-3 miesiące.

Na razie nikt nie usłyszał żadnych zarzutów związanych ze śmiercią Michała Kasprzaka. Nadal pozostaje wiele niewiadomych, jak do niej doszło…

Kontynuuj czytanie
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry