Sensacyjne wieści w sprawie śmierci aktora z “Klanu”! Prokuratura bada sprawę!

26 listopada 2020
Przez: : M.J

W mediach pojawiły się sensacyjne wieści w sprawie śmierci Michała Kasprzaka, którego wielu widzów może pamiętać z roli w popularnym serialu „Klan”. Wokół śmierci 35-latka pojawiło się mnóstwo kontrowersji i w całą sprawę włączyła się prokuratura. Okazuje się, że śledztwo toczy się w sprawie „nieumyślnego spowodowania śmierci”!

Michał Kasprzak dał się poznać widzom, występując w takich serialach jak: „Klan”, „Na Wspólnej” czy „M jak Miłość”. Co ciekawsze, popularność przyniosły mu również role w filmach dla dorosłych, w których Kasprzak był znany pod pseudonimem Toxic Fucker. Trzeba również dodać, że przed śmiercią Michał zagrał w filmie, którego producentką jest Doda, a mowa o “Dziewczynach z Dubaju”.

“Zagrał w filmie sceny erotyczne oraz normalne. Bardzo zapisał się w mojej pamięci jako serdeczny, spokojny i ciepły człowiek. Bardzo pomocny. Na pewno byłby wspaniałym kolegą”– powiedziała Doda po śmierci Kasprzaka w “SE”.

Aktor niespodziewanie zmarł 30 października, dwa miesiące przed swoimi 36 urodzinami. Kasprzaka znaleziono w mieszkaniu znajomych i jak do tej pory nie było wiadomo, dlaczego doszło do jego śmierci. Teraz w mediach pojawiły się sensacyjne wieści w sprawie śmierci Michała Kasprzaka! Zobaczcie!

Sensacyjne wieści w sprawie śmierci Michała Kasprzaka!

W sieci zaczęły pojawiać się informacje na temat tego, że powodem śmierci aktora były narkotyki, bądź samobójstwo. Z tą informacją nie zgadza się Doda, która na tyle zdążyła poznać 35-latka, że nie wierzy w to, że mógł on odebrać sobie życie. Co więcej, wątpliwości w tej sprawie ma wyjaśnić prokuratura.

„Fakt” dokonał sensacyjnych ustaleń w sprawie śmierci aktora. Jak się okazuje, śledztwo, które zostało wszczęte zaraz po śmierci Kasprzaka, jest prowadzone z artykułu 155 kodeksu karnego:

„Kto nieumyślnie powoduje śmierć człowieka, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5″

By dowiedzieć się, jaka była faktyczna przyczyna śmierci 35-latka, potrzebne są analizy medyków sądowych. W tej chwili badane są próbki pobrane z ciała zmarłego aktora, a ich wyniki poznamy dopiero za około 2-3 miesiące.

Na razie nikt nie usłyszał żadnych zarzutów związanych ze śmiercią Michała Kasprzaka. Nadal pozostaje wiele niewiadomych, jak do niej doszło…

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej