Połącz się z nami

Serial z Wieniawą i Rosati to klapa? Fani oburzeni!

News

Serial z Wieniawą i Rosati to klapa? Fani oburzeni!

Serial z Wieniawą i Rosati miał zagwarantować ogromny sukces. W końcu postarano się o samą celebrycką obsadę. Jednak stało się całkiem inaczej! „Zawsze warto” okazało się klapą! Polsat tym razem nie przyciągnął wielu widzów przed telewizory!

„Zawsze warto” Rosati Wieniawa

Weronika Rosati oraz Julia Wieniawa chętnie promowały serial, w którym grały. Wielokrotnie w wywiadach podkreślały oryginalność scenariusza. Przekonywały o niewątpliwym sukcesie serialu. Mimo szeroko rozpowszechnionej reklamy na billboardach, serial okazał się niewypałem. Polsat nową produkcją przyciągnął przed telewizory zaledwie 812 tysięcy widzów! Według portalu Wirtualnemedia.pl, stacja przegrała dosłownie ze wszystkimi konkurentami! Większą ciekawość wzbudziły zatem perypetie bohaterów „Na dobre i na złe” czy losy Edyty Górniak za sterami samochodu!

Serial z Wieniawą i Rosati

„Zawsze warto” mimo swojej porażki doczeka się kontynuacji! Stacja najprawdopodobniej liczy na to, że odbije się i serial wkrótce zyska popularność. Inni spekulują, że Polsat liczył na spektakularny sukces i nakręcił drugi sezon jeszcze przed emisją pierwszego! Następne odcinki zobaczymy już na wiosnę!

Julia Wieniawa serial „Zawsze warto”

Na InstaStories Julii Wieniawy możemy zobaczyć, jak aktorka cieszy się z obronnych komentarzy od swoich fanów. Bezsprzecznie serial przez czas emisji zgromadził swoich zwolenników. Młoda aktorka podkreśla, jak wiele dla niej znaczą pozytywne słowa od obserwatorów.

Mimo dobrych opinii o serialu, nie zyskał dużej oglądalności. Mimo, że Polsat przegrał ze swoimi konkurentami, to „Zawsze warto” odniosło większy sukces na platformie VOD Ipla. Dlatego warto to podkreślić, gdyż tutaj stał się hitem! Według portalu Wirtualnemedia.pl serial z wieniawą i rosati pod względem oglądalności zajął zaszczytne trzeci miejsce po produkcji „Love Island. Wyspa miłości”. Być może drugi sezon serialu przyciągnie tym razem więcej widzów przed telewizory niż laptopy!

View this post on Instagram

Jak emocje po wczorajszym odcinku? 🎬 @zawszewartopolsat

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Co sądzicie o nowym serialu? Czy jesteście fanami „Zawsze warto”? Śledzicie perypetie Julii Wieniawy oraz Weroniki Rosati? Koniecznie dajcie znać, czy z niecierpliwością czekacie na emisję drugiego sezonu!

źródła zdjęć: Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry